parallax background

O nas

Kim jesteśmy?

Aktualnie Mini Brain Academy tworzy zespół wykwalifikowanych animatorów, którzy mają duże doświadczenie w realizacji różnych animacji i warsztatów. Od samego początku powstania agencji animatorów naszej pracy przyświecał jeden cel, aby dokształcać i rozwijać umiejętności, których nie przekazuje obecny system edukacji.

Wspólna misja sprawiła, że z mieszanki różnych osobowości i indywidualności w bardzo krótkim czasie staliśmy się zgranym zespołem, który na każdym kroku zaraża pozytywną energią.

Obecnie zespół Mini Brain Academy tworzy grupa 30 niesamowitych osób, animatorów czasu wolnego, którzy swoją charyzmą i dążeniem do perfekcji potrafią sprawić, że każda uroczystość jest wyjątkowa i zostaje na długo zapamiętana przez uczestników wydarzenia. To właśnie te osoby każdego dnia wytrwale pracują, a także zgłębiają swoją wiedzę i kompetencję, aby móc sprostać waszym oczekiwaniom, jak również stać się mistrzami w swojej branży i realizować usługi na coraz wyższym poziomie.

parallax background
 

Jak zaczęliśmy?

I tak za sprawą Pani Anny Szubert – założycielki Mini Brain Academy - najpierw powstała placówka, która miała kształcić dzieci z zakresu kompetencji miękkich, a następnie odbyły się pierwsze urodziny prowadzone przez animatora do zabaw z dziećmi. Właśnie to wydarzenie, a przede wszystkim rozweselone pociechy, które chciały więcej wspaniałej zabawy i pozytywny odbiór ze strony rodziców sprawiły, że powstała nasza agencja.

Ruszyliśmy jak burza, już w pierwszym roku naszej działalności, realizując w ciągu 12 miesięcy 350 różnych eventów. Jako pierwsza firma w województwie podkarpackim zaczęliśmy specjalizować się w pisaniu scenariuszy animacyjnych z contentowym lub SCRowym podejściem. Dzięki kreatywnemu i nowatorskiemu podejściu naszych animatorów czasu wolnego do nauki przez zabawę, do dzisiaj dzieci mają możliwość z Mini Brain Academy rozwijać motorykę własnego ciała, poznawać elementy zdrowej rywalizacji oraz pracy zespołowej, jak również lepiej ukształtować swoją inteligencję emocjonalną.

 
parallax background
 

Czym się wyróżniamy?

Wyróżniamy się wysokiej klasy podejściem do organizacji różnych imprez. Zawsze chętnie współpracujemy i jesteśmy otwarci na sugestie oraz oczekiwania naszych partnerów. Każde wydarzenie traktujemy, jak indywidualny projekt. Dlatego też profesjonalnie realizujemy wszystkie założenia planu eventu, jakie zostały ustalone podczas podpisania umowy, a jednocześnie naszą energię i uwagę skupiamy na fantastycznej zabawie z dziećmi.

To właśnie najmłodsi goście wesel, eventów biznesowych, urodzin, czy innych imprez tematycznych motywują nas do tworzenia oryginalnych animacji i warsztatów, które nie tylko bawią, ale również uczą i kształcą młodych ludzi. Ponieważ stawiamy na bezpieczeństwo, jako legalna agencja animatorów posiadamy ubezpieczenie OC, a ponadto w czasie różnych atrakcji, które mają edukacyjny charakter zabaw dla dzieci zawsze korzystamy z profesjonalnego sprzętu i gadżetów dla animatorów. W czasie uroczystości używamy bezpiecznych dla zdrowia i środowiska środków do zabawy, które nie uczulają, a równocześnie dają pewność niepowtarzalnej zabawy.

31

Profesjonalnych animatorów


2271

Zrealizowanych wydarzeń


347

Kreatywnych zabaw


846

Zadowolonych klientów