parallax background

Eventy dla Dzieci VIP

Potrzebujesz zorganizować nietuzinkową i oryginalną zabawę dla swojego dziecka? Żaden problem. Sprawimy, że Twoja pociecha poczuje się wyjątkowo, jak prawdziwa gwiazda. Dzięki naszym animatorom zabaw ten dzień na długo zostanie w pamięci wszystkich gości.

Jeżeli nie jesteś pewien, nie masz czasu albo pomysłu, jak zorganizować przyjęcie dla dzieci - chętnie zgłaszamy się do współpracy. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie każdego dziecka, dlatego powierzając nam kompleksową organizację imprezy, możemy zapewnić Cię, że profesjonalnie wyreżyserujemy całe wydarzenie. Zajmiemy się wynajęciem odpowiedniego lokalu, zadbamy o pyszne smakołyki dla wszystkich gości urodzinowych, przygotujemy wyjątkowe dekoracje sali, odpowiednią muzykę, a przede wszystkim zadbamy o rewelacyjną zabawę dla Jubilata i pozostałych gości.

Organizacja takich eventów jest dla nas dobrą zabawą, ale też nie lada wyzwaniem, bo każde dziecko jest wyjątkowe i ma inne oczekiwania. Nigdy nie idziemy na łatwiznę i nie organizujemy dwóch takich samych eventów. W trakcie naszej współpracy zawsze przeprowadzamy szczegółowy wywiad o dziecku, o tym co lubi, jakie są jego oczekiwania i jego rodziców. Bez względu na to, czy mamy do czynienia z eventem dla kilkuletniego Jubilata, czy nastolatka, a nawet w przypadku imprezy osiemnastkowej wszystkie atrakcje dostosowujemy do wieku gości.

Każde organizowane przez nas wydarzenie ma niepowtarzalny charakter. Jest bogate w różne gry i zabawy, wypełnione unikatowymi animacjami dla dzieci i licznymi warsztatami. Wyróżniamy się tym, że nasze animacje, gry i zabawy mają charakter edukacyjny, co dodatkowo przyczynia się do rozwoju najmłodszych uczestników spotkania. Robimy wszystko co w naszej mocy, by spełnić marzenie dziecka o najlepszych urodzinach. Jednorożec, konik na biegunach, pokazy magiczne, scenografie filmowe, wróżby, dmuchany zamek, pokaz mody, a nawet przejażdżka limuzyną – to wszystko i jeszcze więcej z nami jest możliwe.

Ponieważ chcemy być najlepsi, nasi animatorzy do zabaw z dziećmi cały czas biorą udział w różnych szkoleniach, aby podnosić swoje kompetencje. Dodatkowo współpracując z Mini Brain Academy możesz otrzymać bezpłatne poradniki naszego autorstwa, które dotyczą organizacji uroczystości dla dzieci. Podczas imprez zawsze kierujemy się zachowaniem szczególnego bezpieczeństwa, dlatego posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, a do animacji wybieramy wysokiej jakości produkty, gadżety oraz cały sprzęt.

Razem na pewno stworzymy niesamowitą zabawę dla dzieci. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź za pomocą konfiguratora potrzeb.