parallax background

Animator dla dzieci na imprezy firmowe

Jedną z naszych specjalności są imprezy firmowe. Potrafimy wykazać się efektywną organizacją i kompleksowym dopięciem od strony animacyjnej zarówno jubileuszu, eventu integracyjnego, czy innej imprezy tematycznej.

Obecnie coraz więcej przedsiębiorstw stawia na polepszenie relacji w zespole poza miejscem pracy, organizując wystrzałowe spotkania firmowe, na które zaproszeni są pracownicy ze swoimi rodzinami. Organizację imprez firmowych traktujemy, jak ciekawe wyzwania. Dokładamy wszelkich starań, aby były one barwne i bogate w różnorodne animacje oraz warsztaty, a także dodatkowe atrakcje zarówno dla dzieci, jak też dla dorosłych.

Na wcześniejszym spotkaniu omawiamy plan wydarzenia oraz dostosowujemy różne rozrywki. Dążymy do tego, by w efekcie końcowym spotkanie firmowe było porywające dla wszystkich uczestników zabawy i przyniosło prawdziwie niezapomniane wrażenia.

Koordynowane przez nas imprezy firmowe wyróżniają się niesamowicie imprezowym klimatem. W czasie przyjęć zawsze dbamy o najlepsze bezpieczeństwo i zdrowie gości, dlatego posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, a do warsztatów i animacji zawsze używamy produktów, które nie powodują uczulenia, i są bezpieczne dla środowiska.

Animatorzy do zabaw z dziećmi swoją charyzmą oraz niesamowitą dawką pozytywnej energii czuwają nad wspólną zabawą wszystkich gości. Nasi animatorzy imprez potrafią zmotywować do rozrywki nawet tych biernych uczestników spotkania.

Nasze kreatywne i otwarte podejście do organizacji różnych okazjonalnych uroczystości już wielokrotnie sprawiło, że zadowoleni klienci wracają do nas przy realizacji kolejnych spotkań firmowych. Jeśli zależy Ci, żeby Twoja impreza była pomysłowo zorganizowana i interesująca, nie czekaj!

Oferta na imprezy firmowe jest ustalana indywidualnie. Możesz skorzystać z naszego kalkulatora potrzeb, lub skontaktować się z nami telefonicznie.

 
lub wypełnij formularz
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mini Brain Academy z siedzibą w przy ul. Krośnieńska 2U/4, 35-505 Rzeszów, NIP: 8133389225, REGON: 362306224, w celach kontaktowych i marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.).