parallax background

Szycie na miarę

Tworzymy indywidualnie dopasowane programy przyjęć. Wszystkie atrakcje starannie dobieramy do Twoich oczekiwań i zaproponowanej przez Ciebie tematyki imprezy. Kreatywni animatorzy Mini Brain Academy sami budują programy poszczególnych wydarzeń, pisząc scenariusze eventów. Dobierają odpowiednie metody, gry i zabawy, warsztaty czy animacje, aby wszystkie elementy doskonale ze sobą współgrały.

Nasi animatorzy do zabaw w przypadku imprez „szycie na miarę” wkładają dużo wysiłku, żeby przygotować oryginalne wydarzenie o danej tematyce. Jako zespół z przyjemnością podejmują się tworzenia przyjęć dla instytucji, gdzie do wymyślenia są atrakcje związane z misją i wizją firmy. Kreowanie tematycznych stanowisk równie doskonale sprawdza się w trakcie eventów biznesowych jak i przyjęć dla dzieci.

Podczas tego typu imprez zapewniamy wyjątkowe dekoracje, występujemy w pomysłowych strojach i zawsze dopasowujemy wszystkie zabawy i animacje do świata baśni, krainy z ulubionej bajki dziecka, czy przygodowej gry lub do motywu przewodniego eventu. U nas znajdziesz szlagiery, takie jak: Etno Design, Mydełka, czy Świece, ale też mnóstwo innych unikatowych animacji i warsztatów, które możemy stworzyć właśnie dla Ciebie.