parallax background

Szycie na miarę

Tworzymy indywidualnie dopasowane programy przyjęć. Wszystkie atrakcje starannie dobieramy do Twoich oczekiwań i zaproponowanej przez Ciebie tematyki imprezy. Kreatywni animatorzy Mini Brain Academy sami budują programy poszczególnych wydarzeń, pisząc scenariusze eventów. Dobierają odpowiednie metody, gry i zabawy, warsztaty czy animacje, aby wszystkie elementy doskonale ze sobą współgrały.

Nasi animatorzy do zabaw w przypadku imprez „szycie na miarę” wkładają dużo wysiłku, żeby przygotować oryginalne wydarzenie o danej tematyce. Jako zespół z przyjemnością podejmują się tworzenia przyjęć dla instytucji, gdzie do wymyślenia są atrakcje związane z misją i wizją firmy. Kreowanie tematycznych stanowisk równie doskonale sprawdza się w trakcie eventów biznesowych jak i przyjęć dla dzieci.

Podczas tego typu imprez zapewniamy wyjątkowe dekoracje, występujemy w pomysłowych strojach i zawsze dopasowujemy wszystkie zabawy i animacje do świata baśni, krainy z ulubionej bajki dziecka, czy przygodowej gry lub do motywu przewodniego eventu. U nas znajdziesz szlagiery, takie jak: Etno Design, Mydełka, czy Świece, ale też mnóstwo innych unikatowych animacji i warsztatów, które możemy stworzyć właśnie dla Ciebie.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

Zamów Mikołaja