parallax background

Poradnik Animatora

 
1 października 2023
Spotkanie ze Świętym Mikołajem.

Spotkanie ze Świętym Mikołajem – jak przygotować na nie dziecko? 

Spotkanie ze Świętym Mikołajem jest najbardziej wyczekiwanym momentem w okresie świąt. Warto się do niego odpowiednio przygotować. Jak? Podpowiadamy w tym artykule.
30 września 2023

Chatka Świętego Mikołaja-to musisz o niej wiedzieć.

Chatka Świętego Mikołaja to jedno z niewielu miejsc w Polsce, a jedyne na Podkarpaciu, gdzie przez prawie cały grudzień możesz ze swoją pociechą przyjść, spotkać Świętego Mikołaja. Wszystko, co musisz o niej wiedzieć, znajdziesz w tym artykule.
24 września 2023
Spotkanie z mikołajem w firmie.

Koszt wizyty Świętego Mikołaja w 2023 r.

Ile kosztuje Mikołaj w 2023 r.? Pod tym pytaniem nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Najprościej jak potrafimy pokażemy Ci świąteczny rynek.
23 września 2023

Animator na mikołajki firmowe

Organizujesz mikołajki firmowe i nie wiesz jak się za to zabrać? Jesteś przytłoczony masą obowiązków? Nie lubisz organizować tego typu eventów, a chcesz zrobić furorę wśród pracowników? Przypomniałeś sobie o mikołajkach na ostatnią chwilę? Jeśli na chociaż jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś “tak”, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie!
19 marca 2023
Życzenia na urodziny dziecka własnoręcznie napisane.

Nietuzinkowe życzenia dla dziecka na urodziny

Życzenia urodzinowe mogą być proste i odlotowe, nie muszą być zwykłe i sztampowe. Najlepsze są te składane od serca, w których zawrzesz informację związaną z solenizantem. Jeśli jednak nie masz pomysłu co powiedzieć, co napisać, to spieszymy Ci z pomocą. Przeczytaj nasze propozycje.
 
Kalkulator