Zadbamy o klimat i rozrywkę online

Czasami tak jest, że spotkać się nie możemy!
Czasami bywa tak, że nie mamy przestrzeni!
Czasami zdarza się, że w wolnym czasie poszaleć chcemy!
Dlatego wychodzimy Wam naprzeciw i oferujemy pełną usługę organizacji Eventów, Warsztatów i Quiz Show w formie wideo jak i live.


Czasami tak jest, że spotkać się nie możemy...
Czasami bywa tak, że nie mamy przestrzeni...
Czasami zdarza się, że w wolnym czasie poszaleć chcemy...
Dlatego wychodzimy Wam naprzeciw i oferujemy pełną usługę organizacji Eventów, warsztatów i Quiz Show w formie wideo czy live.

Poznaj naszą ofertę animacji ONLINE

Specjalnie dla Ciebie przygotujemy atrakcyjne ...

Sprawdź, czym zaskoczymy dzieci i dorosłych!

Szalejemy, skaczemy, animujemy. W przerwach prowadzimy autorskie zagadki oraz mamy kilka magicznych sztuczek, dzięki którym występujemy w różnych sceneriach i tematycznych przebraniach.

Jeśli chcesz wciągnąć dzieciaki w prawdziwą Bajkową Przygodę to nie pozostaje Ci nic innego jak zorganizowanie bezpiecznego i dynamicznego karnawału online.

Ustalimy z Tobą przekaz dla dzieci, który przekażą wybrane maskotki. Spotkanie prowadzimy w wersji LIVE, podczas którego maskotka rozmawia, zadaje pytania, a nasz pomocnik, czyli Ty wręcza Pudłaki lub prezenty.

Jeśli chcesz, wybrana maskotka i jej ekipa nagra dla Ciebie dowolny spersonalizowany filmik z podaniem charakterystycznych faktów, wskazanych przez Ciebie imion, czy nazwy firmy. Każde nagranie możemy wzbogacić o napisy i animacje.

OK, ale czy to w ogóle jest możliwe? Z nami tak!

Warsztaty online indywidualne, jak i dla całej grupy dzieci. Nagrywamy wideo lub łączymy się z Wami LIVE i prowadzimy animacje, podczas których powstają arcydzieła.

Przed spotkaniem otrzymasz listę rzeczy, które są niezbędne do przeprowadzenia warsztatów albo dostarczamy nasze “PUDŁAKI”, które skutecznie rozwiązują ten problem.

Organizujemy i prowadzimy konkursy na żywo. Nasi prowadzący Ania i Michał pojawią się na szklanym ekranie, a reszta ekipy wyświetla autorskie grafiki z zadaniami i łamigłówkami.

Prowadzący zachęcają do zabawy, podpowiadają i ogłaszają wyniki. Możemy też poprowadzić teleturnieje na wzór znanych z TV.

Zabawa choinkowa, karnawał, dzień dziecka, nauczyciela, a może wystrzałowe świąteczne mikołajki?

Zorganizujemy każde wydarzenie w dowolnym miejscu na świecie. Wystarczy, że ustalisz z nami zakres wydarzenia i zapewnisz dostęp do internetu uczestnikom. Widzimy i słyszymy się bawiąc się nawet do rana!

Nasze animacje, zabawy, roboty i maskotki porwą w wir zabawy każde dziecko, a nawet dorosłych.

Życzenia to niewątpliwie jedna z najważniejszych chwil podczas dziecięcych urodzin. Wiemy o tym, dlatego przygotowaliśmy dla Was coś naprawdę niezwykłego.

Proponujemy jedyne w swoim rodzaju życzenia urodzinowe nagrane przez nasze Wesołe Roboty. Gwarantujemy niezapomniane przeżycia i wesołą pamiątkę na długie lata.

Pudłaki to paczki zawierające materiały do wykorzystania podczas kreatywnych warsztatów, które rozwiną umiejętności dzieci.

Wybierasz interesujący Cię warsztat dla dzieci, a my dostarczamy niezbędne rekwizyty oraz instrukcję jak stworzyć wyjątkowe arcydzieła.

Chcesz w nietypowy i wyjątkowy sposób wręczyć dziecku świąteczny, bądź urodzinowy prezent”? Mamy na to ciekawy sposób - Questingowe zagadki!

Uczestnicy zabawy otrzymują mapki z wierszowanymi wskazówkami, prowadzącymi do prezentów, które wcześniej zostały ukryte. Z powodzeniem możesz wręczyć dziecku Pudłaka z wyjątkową mapą do zastosowania w każdym domu!

Zajęcia online mogą zagościć wszędzie

Realizujemy nagrania wideo i spotkania live dla takich miejsc jak...
Centra Handlowe
Szkoły i Przedszkola
Firmy i Instytucje
Osoby prywatne

Zdecyduj, co chcesz zrobić!

Stwórz wyjątkową atmosferę