parallax background

Animator dla dzieci na chrzciny

Chrzciny dziecka to nadzwyczajny dzień dla Ciebie i twojej rodziny. Okazja na spotkanie się z bliskimi i swobodne rozmowy. Animator na chrzcinach zorganizuje czas najmłodszym tak, aby spędziły go w sposób kreatywny i pełen radości, bawiąc się oraz integrując z uczestnikami przyjęcia.

Gwarantujemy nieszablonowe animacje okolicznościowe dla dzieci. Podczas rodzinnego przyjęcia najmłodsi uczestnicy przeżyją fantastyczną zabawę pełną przygód, różnych warsztatów i konkursów, które dodatkowo wpłyną pozytywnie na rozwój dzieci. Jako specjaliści w organizacji przyjęć zawsze kierujemy się przede wszystkim zdrowiem i bezpieczeństwem dziecka. Mini Brain Academy to legalnie działająca agencja animatorów. Posiadamy odpowiednie ubezpieczenie cywilne, a do animacji i warsztatów wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt oraz gadżety animacyjne z atestami.

W czasie chrzcin wykorzystujemy do zabawy różnorodne rekwizyty, kolorowe materiały oraz specjalne gadżety dla animatorów, które z pewnością dodatkowo uświetnią całą uroczystość. Bez względu na to, czy planujesz swoje wydarzenie zorganizować w domu, restauracji, hotelu, a może nawet w plenerze chętnie dostosujemy nasze gry i zabawy dla dzieci, tak by stały się dopełnieniem całego przyjęcia. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, mamy dla Ciebie niespodziankę w postaci bezpłatnych poradników naszego autorstwa, które dotyczą organizacji uroczystości dla dzieci.

Animator na chrzciny zaangażuje do wspólnej zabawy nie tylko nieśmiałe pociechy, ale także zachęci do niej wujków, ciocie, rodziców, a nawet dziadków. Nasze niezapomniane atrakcje sprawią, że ten dzień będzie dopięty na ostatni guzik. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu różnych przyjęć, dlatego umiejętnie dobierzemy zestaw atrakcji do Twoich oczekiwań. Animator dla dzieci na chrzciny to modna rozrywka, która może uatrakcyjnić organizowane przez Ciebie przyjęcie.

Proponowane pakiety

Każdy z pakietów zawiera

3 godziny zabaw ruchowych, tanecznych i konkurencji sportowych. Kolorowe rekwizyty, klocki konstrukcyjne, gry XXL typu Twister, dyplomy dla dzieci. Profesjonalni Animatorzy, mobilne nagłośnienie, dojazd do klienta do 50 km*

3 godziny zabaw ruchowych, tanecznych i konkurencji sportowych. Kolorowe rekwizyty, klocki konstrukcyjne, gry XXL typu Twister, dyplomy dla dzieci. Profesjonalni Animatorzy, mobilne nagłośnienie, dojazd do klienta do 50 km*

Powyższe pakiety są tylko propozycją. Jeśli oczekujesz czegoś więcej lub masz pomysł na atrakcje,
które możemy dla Ciebie zrealizować, skontaktuj się z nami. Napisz lub zadzwoń.

 
lub wypełnij formularz
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mini Brain Academy z siedzibą w przy ul. Krośnieńska 2U/4, 35-505 Rzeszów, NIP: 8133389225, REGON: 362306224, w celach kontaktowych i marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.).