parallax background

Warsztaty

Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić warsztaty dla dzieci, które świetnie sprawdzą się podczas urodzin dziewczynek i chłopców lub w trakcie innej imprezy dla najmłodszych, to chętnie pomożemy Ci w tym wyzwaniu i profesjonalnie przygotujemy wszystkie atrakcje.

Warsztaty Mini Brain Academy są precyzyjnie zorganizowane przez animatorów do zabaw z dziećmi. Chętnie współpracujemy z rodzicami lub opiekunami dzieci i zawsze jesteśmy otwarci na sugestie i wymagania naszych partnerów. Zależy nam, aby wszyscy najmłodsi uczestnicy zabawy czuli się na niej szczęśliwie, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby zabawa była wystrzałowa i dostosowana do wieku oraz zainteresowań danej grupy.

Nasze warsztaty wyróżnia to, że pozytywnie wpływają na doskonalenie umiejętności manualnych dzieci, rozwiną ich zmysły, a nawet zdolność twórczego myślenia, a oprócz tego, najmłodsi goście imprezy mogą przeżyć z nami niezapomnianą przygodę. Nasi animatorzy zapraszają do różnorakich aktywności dzieci, dzięki czemu nikt się nie nudzi.

Organizacja kreatywnych warsztatów dla dzieci to nasz konik. Dlatego możemy Ci zaproponować zarówno warsztaty, które należą do klasyki, jak również takie, które opierają się na autorskich pomysłach naszych kreatywnych animatorów. Zawsze ciekawym wyzwaniem są dla nas imprezy tematyczne, do których tworzymy poszczególne warsztaty oraz gry i zabawy dla dzieci. Przekonaj się sam, że nasze oryginalne podejście do zabawy i jednocześnie edukacji dzieci może doskonale sprawdzić się również na imprezie Twojego dziecka.

Nasze propozycje

Warsztaty: Kreatywne

Jak powszechnie wiadomo, dzieci uczą się przez zabawę. Dlatego właśnie nasze kreatywne warsztaty pobudzają wyobraźnię, rozwijają u dzieci pracę w grupach i umiejętności zdrowej rywalizacji. Wpływają pozytywnie na usprawnienie umiejętności manualnych, koncentracji, a nawet ćwiczą cierpliwość, ponieważ niektóre z warsztatów wymagają precyzji i wytrwałości w dążeniu do celu.

W czasie kreatywnych zajęć artystycznych dzieci pod opieką naszych animatorów poznają interesujące sposoby na spędzenie czasu, bez wykorzystania do tego smartfonów, komputerów czy innych urządzeń elektronicznego. Zabawa opiera się na użyciu różnych materiałów i produktów, często ekologicznych, a zawsze bezpiecznych dla zdrowia dzieci.

Skąd czerpiemy pomysły do tworzenia kolejnych artystycznych zajęć? Źródłem inspiracji są nasi niezastąpieni animatorzy do zabaw z dziećmi. Poprzez ich doświadczenie oraz pomysłowość wciąż nasze zaplecze kreatywnych warsztatów powiększa się o nowe i innowacyjne sposoby na zabawę i edukację podopiecznych.

Warsztaty: Coś z niczego

Czy można stworzyć coś wyjątkowego z niczego, albo czy można nadać rzeczy drugie życie i sprawić, że znowu stanie się wartościowa i przydatna? Odpowiadamy: Z NAMI JEST TO MOŻLIWE.

Jednym z głównych celów zajęć prowadzonych przez animatorów Mini Brain Academy jest przetwarzanie danych przedmiotów, które są zniszczone, niepotrzebne i bezwartościowe w rzeczy, które mogą stać się wartościowe. Zawsze używamy do tego specjalnych i profesjonalnych produktów, które nie uczulają i nie powodują podrażnień skóry.

Warsztaty dla dzieci i młodzieży są dedykowane dla uczestników w różnym wieku. Czasami wymagają dużej koncentracji i cierpliwości, a innym razem pobudzenia wyobraźni i kreatywnego myślenia. Tworzymy i dobieramy je tak, by wpływały na integrację grupy, jak i uczyły dzieci zdrowej rywalizacji. Zarówno te, jak i inne umiejętności staramy się rozwijać u młodych osób w trakcie naszych edukacyjnych warsztatów.

Warsztaty: Tematyczne

Organizowane wydarzenie z udziałem naszych animatorów do zabaw z dziećmi z pewnością zapadnie w pamięci wszystkim gościom. Kreatywni animatorzy Mini Brain Academy mają doskonały kontakt z dziećmi, a przy tym swoją pracę wykonują zawsze z pełnym zaangażowaniem. Naszym priorytetem jest, żeby najmłodsi goście zabawy czuli się na niej szczęśliwie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby impreza była pełna ciekawych warsztatów i różnorodnych atrakcji.