parallax background

Atrakcje dla dzieci

Dzieci szczególnie na przyjęciach rodzinnych, ale nie tylko potrafią w błyskawicznym tempie poddać się nudzie. Doskonałym rozwiązaniem na tę sytuację może być zaproszenie na daną imprezę naszego animatora do zabaw z dziećmi. Zadba on o to, aby dzieci przez całe przyjęcie skupiły swoją uwagę na różnorodnych animacjach i warsztatach, dzięki temu na długo zapamiętają ten wyjątkowy dzień.

Oprócz bogatego zestawu animacji i warsztatów, możemy Ci zaproponować skorzystanie z naszych dodatkowych atrakcji do animacji na przyjęcie, które zdecydowanie uświetnią całe wydarzenie. Skręcane baloniki, cudne malowanki na twarzach najmłodszych gości przyjęcia, a także żywa maskotka i wystrzałowe gry XXL - dzięki tym dodatkowym atrakcjom przyjęcie dostarczy wszystkim niezapomnianych wrażeń oraz moc pozytywnej energii. Nasz animator imprez zainspiruje oraz pobudzi zmysłu dzieci podczas dobrej zabawy. Wszystkie atrakcje wspólnie dobierzemy do liczby osób, wieku dzieci oraz ich zainteresowań. Zaplanujemy cały program przyjęcia, które za sprawą naszych dodatkowych atrakcji sprawdzi się nawet w przypadku najbardziej wymagających dzieci.

Malowanie Twarzy

Gdzie podczas przyjęcia dla dzieci jest najdłuższa kolejka? Zawsze tam, gdzie znajduje się stolik z malowaniem twarzy. Dzieciaki uwielbiają tę atrakcję. Każde dziecko może wybrać sobie wymarzony wzór, który chciałoby mieć na swojej twarzy. Wszystkie buzie są kolorowe i uśmiechnięte, bo zmieniają się w ulubione zwierzątka, postaci z bajek czy inne ciekawe motywy. W naszym zespole znajdują się zarówno animatorzy do zabaw z dziećmi, którzy malują twarze, jak również FACEPAINTERZY - czyli osoby, które profesjonalnie malują wymyślone wzory pełne ozdobników.

Zawsze używamy do malowania całkowicie bezpiecznych dla skóry dziecka farb i kredek. Dodatkowe zdobienia wykonujemy z zastosowaniem BLINGÓW specjalnych kryształków, ozdobników, które po naklejeniu na skórę magicznym klejem, jeszcze bardziej dekorują całą wymalowaną, wesołą buźkę dziecka.

Skręcanie Baloników

Nasz Twister - to animator, który rewelacyjnie skręca z balonów prawdziwe cuda. Tworzenie niesamowitych balonowych stworków, łączy w sobie świetną zabawę, naukę, a nawet wpływa na rozwój motoryki małej i dużej dziecka. U nas skręcanie baloników odbywa się na trzy sposoby. W formie specjalnego stanowiska dla dzieci, albo mobilnie - animator do zabaw z dziećmi, ma przypięty specjalny pas z balonami i chodzi po terenie przyjęcia, rozdając skręcone baloniki dzieciom, lub zachęcając do tego, by najmłodsi goście imprezy sami wykonali własną figurkę.

Różne kształty, zwierzątka i inne stworki powstają w trakcie twistowania, czyli warsztatów balonowych, w czasie których wszyscy uczestnicy mają możliwość nauki skręcania baloników. Zabawie zawsze towarzyszy duża dawka śmiechu i dobrego humoru.

Bańki Mydlane

Wielkie bańki mydlane zawsze sprawiają dzieciom frajdę. To niesamowita atrakcja, która przyciągają uwagę wszystkich gości i zachęca do wspólnej zabawy. Bańki XXL są wyjątkowe nie tylko przez swoją wielkość ale też zachwycają różnymi kształtami i kolorami. 1000 baniek na minutę! Tak, to możliwe! Podczas imprezy animatorzy do zabaw z dziećmi często wykorzystują bańki z wytwornicy.

Atrakcją jest również zamknięcie dziecka w olbrzymiej bańce, niczym w szklanej kuli oraz stworzenie dymnych baniek, które przypominają białe kule śniegu. Wszystkie animacje wykonujemy korzystając ze specjalnych płynów do baniek XXL, które nie powodują alergii i są bezpieczne dla zdrowia.

Żywe Maskotki

Żywe Maskotki to świetne rozwiązanie na uatrakcyjnienie przyjęcia. Barwna postać z bajki w rozmiarze dorosłego człowieka gwarantuje udany finał każdej imprezy. Czy można wyobrazić sobie większą radość dziecka, które może przytulić się do swojej ulubionej postaci bajkowej, zrobić z nią zdjęcie albo po prostu zbić piątkę?

Żywe maskotki znakomicie uzupełniają całe przyjęcie, zachęcając do zabawy wszystkie dzieci i bawiąc się razem z nimi. Nasze żywe maskotki to spełnienie marzeń niejednego dziecka. Zapewniamy, że z naszym Cooltowym Bałwanem, Myszką, Królikiem, czy innym zakręconym bohaterem, zabawa będzie niepowtarzalna.

Tatuaże Brokatowe

Tatuaże są fantastyczną atrakcją dla dzieci podczas różnych przyjęć okolicznościowych. W żadnym wypadku nie powodują uczuleń, tak jak tatuaże z henny i można je zmywać w dowolnym momencie. U nas znajdziecie zarówno tatuaż standardowy, który polega na naklejeniu szablonu, posmarowaniu całości magicznym klejem i posypaniu brokatu, dzięki czemu powstaje piękny, świecący wzór. Drugą opcją jest QUICK FACE, to najnowsza technologia, która pozwala wzbogacić wzór o dodatkowe zdobienia z brokatu i innych elementów upiększających. Tatuaże stanowią piękną i błyszczącą ozdobę.

Dzieci są nimi zafascynowane, bo same mogą wybrać wzór, różne kolory brokatów i pozostałe elementy zdobnicze, a nasi animatorzy z pasją wykonają wzór zgodnie ze wskazówkami dziecka.

Kolorowe Warkoczyki

Podczas warsztatów nasi kreatywni animatorzy do zabaw sprawią, że każde dziecko będzie miało włosy w kolorach tęczy. Z wykorzystaniem syntetycznych włosów w różnych kolorach, animatorzy zaplatają dziewczynkom barwne warkoczyki, a fryzury chłopców stylizują przy użyciu kredowania, czyli nacierania włosów specjalną kredą.

Zmiana kolorów z nami jest całkowicie bezpieczna. Po pierwsze wszystkie produkty, na których pracujemy są sprawdzone, posiadają niezbędne atesty oraz są łatwo zmywalne. Po drugie efektowne warkoczyki w każdej chwili można rozpleść, a kolorowa kreda utrzymuje się na włosach do pierwszego umycia.

Kącik Malucha

Kącik malucha to miniaturowa strefa, dla maluchów od 2 do 5 lat. Jest to idealna przestrzeń do relaksu, wyciszenia, ale też statycznych zabaw. W swoim kąciku dzieci znajdą piankowe puzzle, mnóstwo pluszaków, stoliki z kolorowankami.

Zapewniając takie miejsce podczas eventu, wesela, czy innego przyjęcia sprawisz, że małe dzieci będą bezpieczne pod opieką odpowiedzialnego animatora do zabaw z dziećmi, a rodzice w tym czasie skupią się na wydarzeniu i rozmowach z bliskimi.

Strefa Chill&Fun

Strefa relaksu to idealne rozwiązanie na większe przyjęcia, na które są zapraszane małe dzieci. Dzięki temu miejscu rodzice będą mogli oddać swoje pociechy pod opiekę naszemu animatorowi do zabaw z dziećmi lub opiekunce, która zadba o bezpieczeństwo i zapewni ochronę dzieciom podczas eventu. W strefie Chill&fun znajdują się różnorodne, bardziej statyczne gry i zabawki, a także miejsce do odpoczynku i regeneracji w towarzystwie wielu misiów.

Strefa zostaje wydzielona w osobnym pomieszczeniu lub jest przygotowana w miejscu, gdzie odbywa się główna zabawa. Animator do zabaw z dziećmi dba o wszystkich podopiecznych, tak aby każde dziecko znalazło coś dla siebie i z uśmiechem przetrwało rozłąkę z rodzicami.

Fluo Party

To nic innego, jak olbrzymia dawka pozytywnie kolorowej energii. Tutaj królują światła UV, a wszystkie możliwe elementy są fluorescencyjne. Podczas imprezy Fluo Party każdy uczestnik zabawy może zostać LUMINOFOREM. Co to znaczy? Tego możesz dowiedzieć się wyłącznie na imprezie. Fluo gadżety, fluo dekoracje, fluo animacje, a do tego specjalne fluorescencyjne farby do malowania wszystkich uczestników zabawy - to wszystko może pojawić się podczas urodzin Twojego dziecka, czy innej zabawy.

Imprezy black&white są naszą specjalnością. To niesamowita noc przy żywiołowej muzyce i żywych kolorach. Fluo szaleństwo z naszym animatorem do zabaw z dziećmi to gwarancja niezapomnianej nocy!

Gry XXL

Jak sama nazwa wskazuje to olbrzymie planszówki z wielkimi kostkami, równie ogromne maty typu klasy, stópki czy maty kredowe, na których najmłodsi uczestnicy zabaw mogą bezpiecznie rysować kredą. Małpki, węże i drabiny albo magnetyczne rybki, które dzieci łowią na czas - to tylko wybrane zabawy, które mieszczą się w naszych grach XXL. Dodatkowo możemy zaproponować świetne rozwiązania podczas imprez dla dorosłych. U nas znajdziecie gry strategiczne, bardziej skomplikowane, które wymagają skupienia ale też rewelacyjnie integrują grupę.

Przykładem może być “koło współpracy”. Jest to gra, która kształci uczestników w prowadzeniu działań zespołowych, integruje i uczy osiągania sukcesu grupowego.

Bitwa Kolorów

Wesoło i kolorowo - tak właśnie jest podczas każdej bitwy kolorów. W rytm muzyki na wyznaczony sygnał goście rozpoczynają bitwę, w trakcie której rzucają saszetkami wypełnionymi kolorowymi proszkami Holi. Eksplozja kolorów, sprawia, że wszyscy uczestnicy wyglądają jak paleta barw.

Kolorowe twarze, ubrania i cała przestrzeń potrafi rozruszać każdego bez względu na wiek. W tabunach kolorowego pyłu i żywiołowej muzyki, cała przestrzeń wygląda, jak z innego świata.

Wytwornice Dymu, Śniegu, Baniek

Podczas zabawy animatorzy często wykorzystują różne wytwornice. Na swoim pokładzie mamy trzy odmienne urządzenia: wytwornicę dymu, śniegu i baniek, które urozmaicają całą zabawę, robiąc prawdziwe show. Wypuszczane tysiąc baniek na minutę potrafi w krótkim czasie stworzyć bańkowy świat, w którym dzieciaki odnajdują się fantastycznie. Jeśli zastanawiasz się, jak powstaje ciepły śnieg, to odpowiedzią na to jest wytwornica śniegu. Wypuszcza delikatną, ciepłą piankę, która sypie się z góry na dzieci, a te zamiast lepić bałwana, frajdę odnajdują w podrzucaniu śniegu i zbijaniu piątek. Te atrakcje wbrew pozorom wcale nie powodują przemoczonych ubrań u dzieci. Za sprawą specjalnego płynu, z którego korzystamy zarówno ubrania, jak i całe miejsce zabawy staje się ekspresowo suche, a jedyną rzeczą, jaka pozostaje są zadowolone i uśmiechnięte twarze dzieci.

Mega Roboty

Mamy coś extra. Mega Roboty mogą zawitać na Twoim evencie. Jest to atrakcja nie tylko dla dzieci, ale świetnie się sprawdzą na eventach teambuildingowych, tematycznych czy eleganckich galach. Zwróć uwagę, że obok takiego Robota nikt nie przejdzie obojętnie, dlatego polecają się na otwarcia sklepów, obiektów, targi, konferencje czy do urozmaicenia show. Nasze roboty mają ponad 2 metry, chodzą, wydają robotyczne dźwięki i mówią kosmicznym głosem. Uwielbiają pozować do zdjęć, ale i świetnie sobie radzą w zachęcaniu do odwiedzenia Twojego stanowiska. Dodatkowo każdy z naszych robotów posiada dymne działo, dzięki któremu z chęcią wraz z uczestnikami porozwala wieżę z kubeczków. To co? podejmujesz wyzwanie?

Zainteresowały Cię nasze atrakcje?