parallax background

Warsztaty tematyczne

Organizowane wydarzenie z udziałem naszych animatorów do zabaw z dziećmi z pewnością zapadnie w pamięci wszystkim gościom. Kreatywni animatorzy Mini Brain Academy mają doskonały kontakt z dziećmi, a przy tym swoją pracę wykonują zawsze z pełnym zaangażowaniem. Naszym priorytetem jest, żeby najmłodsi goście zabawy czuli się na niej szczęśliwie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby impreza była pełna ciekawych warsztatów i różnorodnych atrakcji.

Doświadczenie pozwoliło nam stworzyć bogatą bazę nietuzinkowych animacji i warsztatów, jednak jeśli Jubilat ma swoją ulubioną bajkę lub bohatera, to zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i wówczas kreujemy imprezę tak, żeby motywem przewodnim była postać lub świat przedstawiony z bajki. Każdorazowo staramy się stworzyć wystrzałową, dostosowaną do wieku oraz zainteresowań danej grupy zabawę, jak również w trakcie warsztatów wybieramy rozrywki pełne elementów edukacyjnych, które wpływają pozytywnie na rozwój różnych umiejętności dzieci. Dzięki naszym atrakcjom gwarantujemy, że animatorzy do zabaw z dziećmi porwą wszystkich uczestników do bombowej zabawy.

Warsztat dla dzieci “W głowie się nie mieści” powstał na podstawie bajki o tym samym tytule. To opowieść, której głównym tematem są emocje, dlatego stworzyliśmy do tego odpowiedni klimat zabawy. W czasie warsztatu dzieci mają do dyspozycji tabliczki z postaciami (radość, odraza, smutek, gniew i strach), a jako zadanie uczestnicy zabawy tworzą fotogadżety, następnie wybierają którąś z tabliczek i odwzorowują daną emocję na swojej twarzy, a na koniec pstrykają fotkę Instaxem. Z pomocą naszego animatora dzieci spędzają czas na świetnej zabawie i jednocześnie uczą się rozpoznawać emocje oraz ćwiczą mimikę twarzy, pozując ze śmiesznymi minami do zdjęcia.