parallax background

Warsztaty tematyczne

Organizowane wydarzenie z udziałem naszych animatorów do zabaw z dziećmi z pewnością zapadnie w pamięci wszystkim gościom. Kreatywni animatorzy Mini Brain Academy mają doskonały kontakt z dziećmi, a przy tym swoją pracę wykonują zawsze z pełnym zaangażowaniem. Naszym priorytetem jest, żeby najmłodsi goście zabawy czuli się na niej szczęśliwie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby impreza była pełna ciekawych warsztatów i różnorodnych atrakcji.

Doświadczenie pozwoliło nam stworzyć bogatą bazę nietuzinkowych animacji i warsztatów, jednak jeśli Jubilat ma swoją ulubioną bajkę lub bohatera, to zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i wówczas kreujemy imprezę tak, żeby motywem przewodnim była postać lub świat przedstawiony z bajki. Każdorazowo staramy się stworzyć wystrzałową, dostosowaną do wieku oraz zainteresowań danej grupy zabawę, jak również w trakcie warsztatów wybieramy rozrywki pełne elementów edukacyjnych, które wpływają pozytywnie na rozwój różnych umiejętności dzieci. Dzięki naszym atrakcjom gwarantujemy, że animatorzy do zabaw z dziećmi porwą wszystkich uczestników do bombowej zabawy.

Bajkowa przygoda

Warsztat dla dzieci “W głowie się nie mieści” powstał na podstawie bajki o tym samym tytule. To opowieść, której głównym tematem są emocje, dlatego stworzyliśmy do tego odpowiedni klimat zabawy. W czasie warsztatu dzieci mają do dyspozycji tabliczki z postaciami (radość, odraza, smutek, gniew i strach), a jako zadanie uczestnicy zabawy tworzą fotogadżety, następnie wybierają którąś z tabliczek i odwzorowują daną emocję na swojej twarzy, a na koniec pstrykają fotkę Instaxem. Z pomocą naszego animatora dzieci spędzają czas na świetnej zabawie i jednocześnie uczą się rozpoznawać emocje oraz ćwiczą mimikę twarzy, pozując ze śmiesznymi minami do zdjęcia.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

Zamów Mikołaja