Stworzymy wyjątkowy klimat i zadbamy o rozrywkę dla dzieci podczas świąt

Jesteś daleko? Mikołaj nie ma jak dotrzeć? a może właśnie chcesz standardową wizytę?
Organizujemy zarówno spotkania na "szklanym ekranie" ale i te najprawdziwsze twarzą w twarz. Nasze szeregi zasilają silni, kreatywni i baaaaardzo rozszalenii Animatorzy. Mikołaj, Elf, Elsa, Królowa Lodu czy inne zimowe stworzenia są do Twojej dyspozycji.

Z nami zaprosisz Świętego Mikołaja w swe progi. Dlatego sprawdź, jak wyjątkowe spotkania przygotowaliśmy dla dzieci!

Rezerwacje i zamówienia na Mikołaja przyjmujemy do 28.11.2023, kolejna tura zapisów 7-10.12.2023

Złap Świętego Mikołaja za brodę!

Mikołaj spotka się z Twoim dzieckiem w wyjątkowej rozmowie LIVE. Odpowie na pytania dziecka i opowie o prezentach, które po rozmowie otrzyma od rodziców.

Jeśli zależy Ci na wyjątkowej rozmowie z Mikołajem, ta forma kontaktu jest najlepsza i najbezpieczniejsza! Wystarczy, że dostarczysz nam kluczowe informacje, a przeprowadzimy wyjątkowe spotkanie z dzieckiem. Jeśli chcesz uzyskać efekt WOW, wystarczy, że podłączysz laptopa pod telewizor. Gwarantujemy uśmiech na twarzy dziecka!

Mikołaj nagra dla Twojego dziecka wyjątkowe, spersonalizowane wideo, które nawiązuje do prezentów i niespodzianki, która została przygotowana z okazji mikołajek.

Jeśli nie wiesz, kiedy dokładnie zorganizujesz wyjątkowy dzień dla swojego dziecka, ta forma kontaktu z brodatym będzie najwygodniejsza. Wystarczy, że podasz nam kilka informacji, a nagramy wideo prosto z Fabryki Zabawek!

Mikołaj zadzwoni do Twojego dziecka wskazanego dnia o ustalonej godzinie. Przywita się charakterystycznym HoHoHo i przeprowadzi rozmowę na podstawie ustalonego z Tobą scenariusza.

Halo? Mikołaj? Pomyśl jaką radość przyniesie dziecku rozmowa przez telefon z prawdziwym Mikołajem. Po rozmowie wręczysz prezenty, a uśmiech dziecka zapadnie w Twoją pamięć na długi czas. Zapisz nasz numer telefonu jako "Święty Mikołaj", a sukces masz gwarantowany!

Mikołaj napisze indywidualny, piękny list dla Twojej pociechy. Możesz być pewny, że wyjątkowa świąteczna korespondencja zostanie zachowana przez Twoje dziecko na kilka lat.

List od Świętego Mikołaja w dzisiejszych czasach to prawdziwy rarytas. Wybierz wzór listu, formę tekstu i dostarcz szczegóły na temat prezentów. Nasze Elfy przygotują list, który zostanie podpisany i zalakowany wyjątkową Fińską pieczęcią Świętego Mikołaja.

Niesamowite spotkanie na żywo z wyjątkowym gościem w Twoim domu. Święty Mikołaj z przyjemnością pozna Twoje dziecko osobiście, dlatego zadzwoń i zarezerwuj jego czas już teraz.

Mikołaj odwiedzi Twój dom w ustalony dzień. Może do Ciebie przybyć w obstawie Elfów i Reniferów. Twoje dziecko będzie zachwycone naszymi oryginalnymi pomysłami i strojami. Przygotuj aparat!

Chcesz zaskoczyć klientów, a może pracowników? Nasza świąteczna ekipa zorganizuje całe wydarzenie razem z fotelem Świętego Mikołaja. Zaskocz dzieci, a nawet rodziców wyjątkowym spotkaniem.

Nasz Mikołaj odwiedzi przedszkole, szkołę, instytucję, firmę, ... każde miejsce na świecie! Pracowite Elfy przygotują całą scenerię, a Święty wraz z Rudolfem przyniosą prezenty, które wręczą uczestnikom spotkania.

Wyjątkowy list od Mikołaja z prawdziwą Fińską pieczęcią, dyplom grzecznego dziecka, pakiet łamigłówek na lepsze myślenie, kreatywne tworzenie i ćwiczenie umysłu.

Z nami Mikołaj nie ominie Twojego domu. Do zestawu dorzucamy naklejkę jako drogowskaz dla Mikołaja oraz przypinkę dla dziecka, dzięki której Święty wie, że odwiedził Twoje dziecko.

Brakuje Ci pomysłu na fantastyczne świąteczne warsztaty, które pochłoną dziecko? Świąteczne stroiki, mydełka, świece, a może jadalne ozdoby choinkowe?

Zamów Pudłaka, a niezbędne materiały dostajesz w magicznym pudełku. Dzięki nagraniu wideo dziecko wraz z naszymi Elfami i Śnieżynkami stworzy świąteczne cuda.

Pobierz dla Twojego dziecka szablony listów do Świętego Mikołaja

Napisz razem z dzieckiem list do Świętego Mikołaja.

Dostarcz do nas zdjęcie listu, a przygotujemy wyjątkowe spotkanie, podczas którego nawiążemy do zawartości otrzymanego listu. Twoje dziecko będzie wniebowzięte!

Zaproś Mikołaja do siebie

Stwórz wyjątkową świąteczną atmosferę w domu, biurze, wszędzie!

Skontaktuj się z nami,
jeśli potrzebujesz Mikołaja

Napisz wiadomość,
jeśli masz pytania
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mini Brain Academy z siedzibą w przy ul. Krośnieńska 2U/4, 35-505 Rzeszów, NIP: 8133389225, REGON: 362306224, w celach kontaktowych i marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.).