parallax background

Niania na przyjęcie

Jeśli zamierzasz wziąć udział w weselu, czy innym spotkaniu towarzyskim i chciałbyś spędzić ten czas wyjątkowo, prowadząc ciekawe rozmowy z bliskimi, tańcząc czy relaksując się w gronie przyjaciół, to mamy dla ciebie propozycję. Przekaż nam pod opiekę swoją pociechę, a my zadbamy, aby Twoje dziecko było bezpieczne i równie przyjemnie bawiło się na przyjęciu.

Pod nieobecność rodziców niania do opieki nad dzieckiem zadba, by niczego mu nie brakowało, zaopiekuje się nim wtedy, kiedy ty wraz z bliskimi będziesz mógł w pełni poświęcić swój czas zabawie i przyjemnościom. Opiekunka zawsze stara się urozmaicać czas dziecku, organizując różne zajęcia plastyczne, muzyczne czy edukacyjne, a podczas drzemki dziecka czuwa nad jego komfortem i bezpieczeństwem, ponieważ dla nas najważniejsze jest dobro dziecka.

Jesteśmy otwarci na różne opcje współpracy. To Ty decydujesz, jak długo potrzebujesz wsparcia w zapewnieniu bezpieczeństwa swojemu dziecku. Nasz zespół tworzą nianie z powołania. Wszystkie z nich doskonale znają potrzeby dziecka, na różnych etapach jego rozwoju. Co sprawia, że każda opiekunka rewelacyjnie potrafi dobrać odpowiednie zajęcia, które będą stymulować rozwój i edukację dziecka. Dzięki temu dziecko przez zabawę, zdobędzie nowe umiejętności lub wyćwiczy już zdobyte.

Nianie z Mini Brain Academy mimo tego, że mają wieloletnie doświadczenie, wciąż rozwijają się, biorąc udział w różnych szkoleniach czy warsztatach. Nasze opiekunki do dzieci są godne zaufania i zawsze z wielkim zaangażowaniem wypełniają swoje obowiązki. Ich empatia, ciepło oraz komunikatywność sprawiają, że łatwo nawiązują kontakt i mają odpowiednie podejście do swoich podopiecznych.

Jeśli interesuje Cię fachowa opieka nad dzieckiem, skontaktuj się z nami, a ustalimy szczegóły współpracy kompleksowej troski i pielęgnowania Twojego dziecka.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

Zamów Mikołaja