parallax background

Niania na przyjęcie

Jeśli zamierzasz wziąć udział w weselu, czy innym spotkaniu towarzyskim i chciałbyś spędzić ten czas wyjątkowo, prowadząc ciekawe rozmowy z bliskimi, tańcząc czy relaksując się w gronie przyjaciół, to mamy dla ciebie propozycję. Przekaż nam pod opiekę swoją pociechę, a my zadbamy, aby Twoje dziecko było bezpieczne i równie przyjemnie bawiło się na przyjęciu.

Pod nieobecność rodziców niania do opieki nad dzieckiem zadba, by niczego mu nie brakowało, zaopiekuje się nim wtedy, kiedy ty wraz z bliskimi będziesz mógł w pełni poświęcić swój czas zabawie i przyjemnościom. Opiekunka zawsze stara się urozmaicać czas dziecku, organizując różne zajęcia plastyczne, muzyczne czy edukacyjne, a podczas drzemki dziecka czuwa nad jego komfortem i bezpieczeństwem, ponieważ dla nas najważniejsze jest dobro dziecka.

Jesteśmy otwarci na różne opcje współpracy. To Ty decydujesz, jak długo potrzebujesz wsparcia w zapewnieniu bezpieczeństwa swojemu dziecku. Nasz zespół tworzą nianie z powołania. Wszystkie z nich doskonale znają potrzeby dziecka, na różnych etapach jego rozwoju. Co sprawia, że każda opiekunka rewelacyjnie potrafi dobrać odpowiednie zajęcia, które będą stymulować rozwój i edukację dziecka. Dzięki temu dziecko przez zabawę, zdobędzie nowe umiejętności lub wyćwiczy już zdobyte.

Nianie z Mini Brain Academy mimo tego, że mają wieloletnie doświadczenie, wciąż rozwijają się, biorąc udział w różnych szkoleniach czy warsztatach. Nasze opiekunki do dzieci są godne zaufania i zawsze z wielkim zaangażowaniem wypełniają swoje obowiązki. Ich empatia, ciepło oraz komunikatywność sprawiają, że łatwo nawiązują kontakt i mają odpowiednie podejście do swoich podopiecznych.

Jeśli interesuje Cię fachowa opieka nad dzieckiem, skontaktuj się z nami, a ustalimy szczegóły współpracy kompleksowej troski i pielęgnowania Twojego dziecka.