parallax background

Animator dla dzieci na pikniki

Animator na pikniku to prawdziwie efektowne i modne rozwiązanie, a także gwarancja niezapomnianych wrażeń dla wszystkich uczestników. Bez względu na rodzaj pikniku, czy jest on imprezą firmową, rodzinną, a może sposobem na integrację dzieci lub młodzieży to jedno z najlepszych rozwiązań integracyjnych. Rozrywka z animatorem do zabaw z dziećmi doskonale wpływa na wzmocnienie relacji w grupie.

Jako animatorzy imprez Mini Brain Academy jesteśmy specjalistami w kreowaniu wystrzałowych spotkań. Do każdego zadania podchodzimy sumiennie. Indywidualnie i profesjonalnie dobieramy animacje, warsztaty oraz inne fantastyczne atrakcje biorąc pod uwagę charakter imprezy, miejsce, wiek gości, a także Twoje sugestie i oczekiwania. Wiemy, jak zorganizować piknik, a przede wszystkim na co szczególnie zwrócić uwagę, by zagwarantować wszystkim gościom wyjątkowe wspomnienia.

Nasi animatorzy imprez łatwo nawiązują kontakt z uczestnikami spotkania Z wielkim entuzjazmem zachęcają gości do wspólnej zabawy oraz dbają o rozrywkę dzieci i dorosłych. Wykwalifikowana kadra animatorów czasu wolnego nieustannie podnosi swoje kompetencje, biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach. Co sprawia, że mogą lepiej realizować kolejne warsztaty i animacje z dziećmi.

Piknik na łonie natury daje możliwość przeprowadzenia zawodów sportowych, podczas których zadbamy, aby zabawa polegała na zdrowej rywalizacji oraz współdziałaniu. Mamy bogaty zestaw różnych pikników tematycznych, jednak jesteśmy otwarci również na Twoje pomysły realizacji wydarzenia. Naszym wyróżnikiem jest to, że zajęcia prowadzimy w sposób oryginalny i kreatywny, zawsze włączając w nie elementy edukacyjne.

Posiadamy ubezpieczenie OC, a do zabawy używamy bezpiecznych dla zdrowia i środowiska produktów. Możemy pochwalić się różnorodnymi gadżetami i specjalistycznym sprzętem dla animatorów, który umożliwia nam realizację imprez z prawdziwym przytupem. Przekonaj się sam, że razem możemy stworzyć piknik marzeń.

Oferta na pikniki jest ustalana indywidualnie. Możesz skorzystać z naszego kalkulatora potrzeb, lub skontaktować się z nami telefonicznie.

 
lub wypełnij formularz
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mini Brain Academy z siedzibą w przy ul. Krośnieńska 2U/4, 35-505 Rzeszów, NIP: 8133389225, REGON: 362306224, w celach kontaktowych i marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.).