Stworzymy wyjątkowy klimat. Zadbamy o niezapomniane wrażenia

To będzie inny niż do tej pory okres przedświąteczny. Tym razem nasz Mikołaj, zamiast czekać na śnieg i liczyć się z humorkami Reniferów, zaprosi Cię do siebie w progi mikołajowej chatki.
Chatka Mikołaja to niesamowite miejsce, gdzie dekoracje, ciekawe warsztaty sprawią, że poczujesz prawdziwą magię i aurę przedświątecznego czasu.

Przyjdź i sprawdź, jak wyjątkowe spotkania przygotowaliśmy dla wszystkich z listy tych "grzecznych"

Rezerwacje i zamówienia na Mikołaja przyjmujemy do 01.12.2023, kolejna tura zapisów 7-18.12.2023

Złap Świętego Mikołaja za brodę!

Mikołaj spotka się z Twoim dzieckiem w wyjątkowej aurze. Odpowie na pytania dziecka i opowie o prezentach, które po rozmowie otrzyma od Mikołaja jako pośrednika Ciebie rodzicu!

Jeśli zależy Ci na wyjątkowym spotkaniu z Mikołajem, to wizyta w naszej chatce powinna się znaleźć na check liście świątecznej i to jako nr 1. Wystarczy, że dostarczysz nam prezent wcześniej lub ukradkiem podczas już samej rozmowy. Jeśli chcesz uzyskać efekt WOW to zapraszamy!

Nie no tak dobrze to jeszcze nie było. A gdyby tak jednak przyjść całą grupą czy klasa do Chatki Mikołaja i oprócz standardowej wizyty, poskakać coś i kreatywnie poszaleń na warsztacie? Starszaki zapraszamy na warsztaty połączone z lekcja edukacji, która ma na celu krewienie kultury narodowej. Jak to było kiedyś? Co jest nasze, a co do nas przyszło?

Halo? Mikołaj + Warsztat? Pomyśl jaką radość przyniesie dziecku nie dość, że wizyta to powrót do domu z pamiątkową przypinką, a może i nawet certyfikatem grzeczności w dodatku z prawdziwą lakową pieczęcią prosto z Bieguna Północnego! Właśnie tak utwierdzamy dzieci w przekonaniu, że Mikołaj Istnieje!

Mikołaj nagra dla Twojego dziecka wyjątkowe, spersonalizowane wideo, które nawiązuje do prezentów i niespodzianki, która została przygotowana z okazji mikołajek.

Jeśli nie wiesz, kiedy dokładnie zorganizujesz wyjątkowy dzień dla swojego dziecka, ta forma kontaktu z brodatym będzie najwygodniejsza. Wystarczy, że podasz nam kilka informacji, a nagramy wideo prosto z klimatycznej Chatki Mikołaja!

Urodziny w grudniu to porażka? Zimo, nie ma gdzie zrobić, a wszyscy myślą tylko o świętach?. A gdybyśmy połączyli klimat świąteczny, piękne dekoracje i nietypowe podejście do organizacji imprezki urodzinowej?

Najpierw rozgrzewka. Potem Świąteczna Gra Lokalowa, w której to poszukamy miejsca z ukrytymi materiałami na warsztat. Gdy tylko si,ę owe materiały odnajdą, przejdziemy do kreatywnego tworzenia mydełek, świec, Eco workoplecaków , co tylko wspólnie wymyślimy!

W metryczkę nie zaglądamy i pakiety grzecznych "dzieci" w kolorowych wersjach chętnie wysyłamy. Świetna opcja, aby potwierdzić grzeczność lub dać reprymendę.

List od Mikusia Twoimi uwagami, raport grzeczności, Świąteczna Gra w poszukiwanie prezentów, pamiątkowa przypinka i drogowskaz dla Mikołaja z opcjami jak może dostarczyć prezent. To ciekawa propozycja zanim jeszcze wręczymy prezenty!

I małego i dużego. Mamy tak dużo pomysłów i propozycji, że sami ju nie wiemy co wybrać. Dlatego też powyższy rozkład jest przykładowy, ale z pewnością będzie się zmieniać. Bądź z nami i obserwuj!

Świąteczne mydełka, sojowe świece, a może zimowy las w słoiku. Kochamy też Christmas Design na workoplecakach, rzecz jasna Eco, ale i tradycyjne malowanie pierników też jest spoko! Mamy opracowane i przygotowane ponad 50 warsztatów. Które wybierzemy, jeszcze nie wiemy, dlatego obserwuj nas i wbijaj na kreatywkę!

Chcesz zaskoczyć dzieci, że tym razem prezenty nie leżą pod choinką lub w tym samym miejscu co od lat? Zostaw tam mapę, a resztę zorganizuje jej treść.

Wszedł Mikołaj dziś do domu, Nie powiedział nic, nikomu. A że w domu było pusto, Sprawdził szafę, no i lustro. Pozaglądał do lodówki, Wystrugał wszystkie ołówki. I skrupulatnie notował, A potem zagadki pochował. Schował jeszcze coś jednego, Naprawdę wyjątkowego. Jak myślisz co to takiego? Masz ochotę szukać skarbu ukrytego?

U nas bez względu na pogodę i aurę na zewnątrz, zawsze za oknem jest zima! Z chęcią pochwalimy się, co udało nam się stworzyć i oficjalnie OGŁASZAMY, że nasza Chatka jest do wzięcia!

Dwa zimowe okna ze świątecznymi poduszkami. Bajkowy Kominek wśród choinek. Strefa warsztatową poleca się na piękne nagrania i zdjęcia z ozdabiania pierników. Wielki tron Mikołaja, gigantyczne słodycze i mnóstwo ozdób choinkowych stworzy niezwykły klimat. Jeśli nie chcesz iść do fotografa, przyjdź do nas i zrób sobie zdjęcia. Jesteś fotografem, ale nie masz zimowych dekoracji? Zapraszamy

Pobierz dla Twojego dziecka szablony listów do Świętego Mikołaja

Napisz razem z dzieckiem list do Świętego Mikołaja.

Dostarcz do nas zdjęcie listu, a przygotujemy wyjątkowe spotkanie, podczas którego nawiążemy do zawartości otrzymanego listu. Twoje dziecko będzie wniebowzięte!

Zaproś Mikołaja do siebie

Stwórz wyjątkową świąteczną atmosferę w domu, biurze, wszędzie!