parallax background

Animator dla dzieci na otwarcia obiektów

Otwarcie sklepu, czy innego obiektu to doskonały czas na promocję swojej marki. Ponieważ od wielu lat zajmujemy się organizacją takich przedsięwzięć, to doskonale wiemy jak sprawić, by wydarzenie było pozytywnie zapamiętane przez obecnych i przyszłych klientów.

Nasi animatorzy do zabaw z dziećmi potrafią zadbać o różnorodne atrakcje. Przeprowadzą ciekawe animacje, zabawy i konkursy, które przyciągną grono potencjalnych klientów. W trakcie imprezy firmowej, jaką jest otwarcie obiektu, nasi kreatywni animatorzy z łatwością nawiązują kontakt z dziećmi. Zachęcają je do wspólnej zabawy, a dzięki temu rodzice będą mieć czas, by skupić się na ofercie sklepu i nowych produktach.

Posiadamy szeroką ofertę animacji, warsztatów i innych niezapomnianych atrakcji, które rewelacyjnie sprawdzają się w czasie otwarcia sklepu, czy innej akcji reklamowej. Zawsze dążymy do tego, aby wydarzenie było perfekcyjnie przygotowane. Dostosowujemy wszystkie elementy do miejsca, uwzględniając Twoje oczekiwania. Nasi animatorzy imprez dbają o rozrywkę nie tylko dla dzieci, ale również dla ich rodziców.

Dzięki kolorowym strojom, barwnym dekoracjom i nietuzinkowym animacjom, gwarantujemy ciepłą, rodzinną atmosferę oraz wyjątkowe wspomnienia dla wszystkich uczestników wydarzenia. Bezwzględnie na pierwszym miejscu stawiamy zdrowie i bezpieczeństwo naszych podopiecznych, dlatego do licznych zabaw wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone i nieszkodliwe produkty. Ponadto wyróżniamy się tym, że jesteśmy legalną agencją, która posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Wiemy, co sprawi, że klienci zapamiętają pozytywnie Twoją markę i produkty. Jeśli chcesz się o tym przekonać, skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się organizacją wszystkich atrakcji.

Oferta na otwarcia obiektów jest ustalana indywidualnie. Możesz skorzystać z naszego kalkulatora potrzeb, lub skontaktować się z nami telefonicznie.

 
lub wypełnij formularz
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mini Brain Academy z siedzibą w przy ul. Krośnieńska 2U/4, 35-505 Rzeszów, NIP: 8133389225, REGON: 362306224, w celach kontaktowych i marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.).