parallax background

Osoby prywatne

Poznaj nasze propozycje

Dzieci zawsze z niecierpliwością czekają na świetną zabawę. Zaproszone z rodzicami na uroczystość, jaką może być na przykład wesele, chrzciny, czy komunia wyczekują tego wyjątkowego dnia z niecierpliwością. Najmłodsi potrafią odliczać dni, a nawet godziny, marząc o wspaniałej zabawie urodzinowej. Jeżeli nie jesteś pewien, nie masz czasu albo pomysłu, jak zorganizować przyjęcie dla dzieci - chętnie zgłaszamy się do współpracy. Pomożemy Ci podjąć decyzję, które zabawy sprawdzą się najlepiej podczas Twojej imprezy. Podpowiemy, gdzie najkorzystniej przygotować urodziny czy strefę dla dzieci. Jak również wskażemy, na co zwrócić uwagę, aby w trakcie zabawy obyło się bez kłopotów i płaczu.

Jeśli zależy Ci na tym, aby dzieci podczas rodzinnego przyjęcia przeżyły fantastyczną zabawę pełną przygód, wypełnioną różnymi warsztatami, wyjątkowymi animacjami i konkursami to nasi animatorzy w tym wyzwaniu sprawdzą się bezkonkurencyjnie.

Specjalizujemy się w profesjonalnych animacjach dla dzieci i przeprowadzamy różnorodne zabawy po to, aby wszyscy najmłodsi uczestnicy imprezy czuli się na niej szczęśliwie. Chętnie współpracujemy z rodzicami i zawsze jesteśmy otwarci na sugestie i wymagania naszych partnerów, ponieważ nikt nie zna tak dobrze swojego dziecka jak rodzice.

Impreza tematyczna, ulubiona postać z bajki, a może bohater lektury? - dla nas to pestka. Indywidualnie dobieramy bogaty zestaw atrakcji do wydarzenia, wieku i zainteresowań dziecka, wielkości grupy oraz miejsca imprezy, dbając przy tym o każdy element zabawy. Współpracując z nami możecie razem z pozostałymi gośćmi swobodnie spędzać czas, nie martwiąc się jednocześnie o swoje pociechy, które w tym czasie będą zajęte kreatywną i szaloną zabawą z naszym animatorem.

Wyróżniamy się tym, że nasze animacje, gry i zabawy mają charakter edukacyjny, co dodatkowo przyczynia się do rozwoju najmłodszych uczestników spotkania. Każde dziecko po zakończonej imprezie otrzymuje od animatora zabaw dyplom uczestnictwa, potwierdzający aktywny udział w kreatywnej zabawie. Drodzy rodzice, dla Was również mamy coś wyjątkowego! Współpracując z nami Mini Brain Academy możecie otrzymać bezpłatne poradniki naszego autorstwa, które dotyczą organizacji uroczystości dla dzieci.

Podczas imprez kierujemy się bezpieczeństwem i zdrowiem najmłodszych gości, dlatego też posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, a do animacji zawsze wybieramy produkty, które nie powodują uczulenia. Nasz wysokiej jakości sprzęt i gadżety doskonale sprawdzają się przy zabawach integracyjnych i ruchowych, które dzieci wprost uwielbiają.

Animatorzy Mini Brain Academy to osoby, które uwielbiają spędzać czas z dziećmi na zabawie, uczeniu się i rozwijaniu ich umiejętności. Jako specjaliści w branży, dokształcają się poprzez udział w różnych szkoleniach i kursach, co sprawia, że potrafią stanąć na wysokości zadania i podczas imprezy rozkręcić prawdziwe show.

Czy jesteśmy receptą na udane urodziny lub inną imprezę? Tak! Sprawdź nas sam! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź za pomocą konfiguratora potrzeb.

Proponowane pakiety

Każdy z pakietów zawiera

3 godziny zabaw ruchowych, tanecznych i konkurencji sportowych. Kolorowe rekwizyty, klocki konstrukcyjne, gry XXL typu Twister, dyplomy dla dzieci. Profesjonalni Animatorzy, mobilne nagłośnienie, dojazd do klienta do 50 km*


3 godziny zabaw ruchowych, tanecznych i konkurencji sportowych. Kolorowe rekwizyty, klocki konstrukcyjne, gry XXL typu Twister, dyplomy dla dzieci. Profesjonalni Animatorzy, mobilne nagłośnienie, dojazd do klienta do 50 km*

Powyższe pakiety są tylko propozycją. Jeśli oczekujesz czegoś więcej lub masz pomysł na atrakcje,
które możemy dla Ciebie zrealizować, skontaktuj się z nami. Napisz lub zadzwoń.

 
lub wypełnij formularz
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mini Brain Academy z siedzibą w przy ul. Krośnieńska 2U/4, 35-505 Rzeszów, NIP: 8133389225, REGON: 362306224, w celach kontaktowych i marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.).