parallax background

Animator dla dzieci na komunie

Komunia Święta to uroczyste przyjęcie dla dziecka oraz jego bliskich. Ten szczególny moment w życiu powinien być odpowiednio uczczony.

Jako specjaliści w swojej branży zapewnimy niepowtarzalne animacje okolicznościowe dla dzieci na organizowanym przez Ciebie przyjęciu. Stworzymy przyjazną i bezpieczną atmosferę, jednocześnie zapewniając ciekawą przestrzeń rozrywki dla najmłodszych gości. Po oficjalnej części uroczystości, animatorzy Mini Brain Academy zapewnią opiekę nad dziećmi oraz zorganizują im niesamowite atrakcje i radośnie spędzony czas na zabawie.

Dzięki przygotowanym przez nas różnorodnym animacjom, warsztatom, czy innym niespodziankom, które zaciekawią dzieci w każdym wieku, pierwsza komunia stanie się niezwykle unikalna. Nasz animator zadba o to, aby nie tylko dzieci, ale również pozostali goście: mamy, ojcowie, babcie i dziadkowie zintegrowali się podczas wspólnej rozrywki.

Zatrudnienie animatora zabaw dla dzieci to modna rozrywka podczas przyjęcia. Wybierając nas do współpracy, zapewnisz sobie gwarancję solidnie zorganizowanego przyjęcia, które na pewno zostanie docenione przez Twoich bliskich i zaproszonych gości.

Nasz doświadczony zespół stworzy odpowiedni scenariusz, dostosowując go do wieku, liczby uczestników oraz możliwości obiektu. Animatorzy z pasją zawsze w pełni angażują się w prowadzenie animacji, wykorzystując do nich kolorowe akcesoria i inne gadżety do zabaw, które rewelacyjnie wyglądają na pamiątkowych zdjęciach z przyjęcia.

Wspólnie na Twoim przyjęciu możemy wykreować miejsce, w którym najmłodsi podopieczni będą mogli ponieść się wystrzałowej zabawie, natomiast pozostali goście miło spędzą czas z resztą rodziny. Właśnie te okoliczności powodują, że obecnie animator zabaw dla dzieci cieszy się coraz większym zainteresowaniem podczas przyjęć komunijnych.

Proponowane pakiety

Każdy z pakietów zawiera

3 godziny zabaw ruchowych, tanecznych i konkurencji sportowych. Kolorowe rekwizyty, klocki konstrukcyjne, gry XXL typu Twister, dyplomy dla dzieci. Profesjonalni Animatorzy, mobilne nagłośnienie, dojazd do klienta do 50 km*

3 godziny zabaw ruchowych, tanecznych i konkurencji sportowych. Kolorowe rekwizyty, klocki konstrukcyjne, gry XXL typu Twister, dyplomy dla dzieci. Profesjonalni Animatorzy, mobilne nagłośnienie, dojazd do klienta do 50 km*

Powyższe pakiety są tylko propozycją. Jeśli oczekujesz czegoś więcej lub masz pomysł na atrakcje,
które możemy dla Ciebie zrealizować, skontaktuj się z nami. Napisz lub zadzwoń.

 

Hey,

Chcesz wiedzieć o co najczęściej klienci pytają Firmę Animacyjną?
A może jest sporo pytań na które nie wiesz jak odpowiadać?
Czy zdarzyło Ci się, że klient zadał pytanie które Cię zamurowało?

Spokojnie, nie tylko Ty się z tym borykasz. Mam rozwiązanie. Wraz z moją ekipą stworzyliśmy dokument z 50 pytaniami, które najczęściej padają ze strony klienta. Dodatkowo do pytań masz objaśnienia, propozycje lub po prostu naszą odpowiedź. To co? gotowy na 50 inspiracji?
Polityka Prywatności

Tak! Chcę wiedzieć wszystko! i nawet więcej!

    Animator na Komunie

    50 pytań od klientów