parallax background

Animator dla dzieci na imprezy szkolne

Bal karnawałowy, Halloween, wizyta Św. Mikołaja, Dzień Dziecka - to tylko kilka wybranych imprez, które spośród wielu organizujemy dla szkół i przedszkoli. Jako animatorzy do zabaw z dziećmi uwielbiamy spędzać z nimi czas na zabawie, uczeniu się i poznawaniu wspólnie świata.

Chętnie podejmujemy się organizacji wydarzeń dla dzieci w szkołach i przedszkolach. Zawsze dostarczamy im porządną dawkę niezapomnianych wrażeń oraz atrakcji. Już od początku współpracy dokładnie planujemy przebieg całej imprezy. Program uszyty na miarę to dla nas pestka. Bierzemy pod uwagę liczbę oraz wiek dzieci, miejsce przyjęcia, motyw przewodni oraz Twoje sugestie.

Wybieramy odpowiednie animacje, oryginalne warsztaty, zabawy taneczne i inne atrakcje, które sprawiają, że dzieci przeżyją spektakularne show. W naszej pracy wyróżnia nas to, że nasze animacje i warsztaty zawierają w sobie elementy edukacyjne. Dzięki temu proponowane przez nas różne atrakcje nie tylko są gwarantem świetnej zabawy, ale również wpływają na ogólny rozwój dziecka.

Przyjęcia dla dzieci prowadzone przez naszych animatorów imprez są połączeniem szaleństwa oraz profesjonalnie przygotowanych warsztatów i animacji. Legalnie działamy na terenie całej Polski. Ponieważ bezpieczeństwo naszych podopiecznych jest dla nas najważniejsze, posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, a do zabawy używamy najwyższej jakości sprzętu oraz gadżetów animacyjnych z atestami.

Nasze imprezy wyróżniają się tanecznymi zabawami i grami, które uczą zdrowej rywalizacji i współpracy. Pozytywna energia naszych animatorów do zabaw z dziećmi, sprawia, że wszyscy chętnie, z uśmiechem na twarzach angażują się w poszczególne rozrywki.

Oferta na imprezy szkolne jest ustalana indywidualnie. Możesz skorzystać z naszego kalkulatora potrzeb, lub skontaktować się z nami telefonicznie.

 
lub wypełnij formularz
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mini Brain Academy z siedzibą w przy ul. Krośnieńska 2U/4, 35-505 Rzeszów, NIP: 8133389225, REGON: 362306224, w celach kontaktowych i marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.).