Stworzymy wyjątkowy klimat i zadbamy o rozrywkę dla dzieci podczas karnawału

W tym roku karnawał będzie wyjątkowy, bo zupełnie inny niż te, które tak dobrze znamy. Karnawał bez animatorów, na dystans i w reżimie
Mimo tej dziwnej sytuacji na całym świecie nie może zabraknąć Przebieranej Zabawy w Przedszkolu czy Domu. Dlatego spraw, aby Twoje dzieci ten “dziwny rok” wspominały wyjątkowo miło!

Z nami zorganizujesz bezpieczny, ale z jajem karnawał. Dlatego sprawdź, jak wyjątkowe spotkania przygotowaliśmy dla dzieci!

Rezerwacje i zamówienia prosimy kierować na maila

Zorganizuj nietypowy ale mega zabawowy Karnawał!

Wideo zabawa to świetna sprawa, nie czekaj, nie zwlekaj i się przekonaj!

Pobierz nasze wideo na dysk i odtwarzaj w przedszkolu na wszystkich grupach. Kup raz i zorganizuj tym sposobem kilka spotkań z tematyczną animacją dla swojej pociechy, a Ty napij się w tym czasie ciepłej kawy.

Jeżeli zależy Ci na bezpiecznej zabawie, ale takiej z "jajem", to nie pozostaje Ci nic innego jak Animator ale na wideo. Pobierasz raz, korzystasz ile chcesz. Karnawał, czas wolny, a może tematyczne zajęcia. Organizujesz urodziny, a nie możesz pozwolić sobie na Animatora? masz już rozwiązanie

A w tym czasie znane postaci z bajek. Taniec, ruch, bez rekwizytów w 100% bezpiecznie. Dzieci szaleją razem z naszym prowadzącym i ciągle czekają, co będzie dalej, gdzie się przeniesiemy.

Gdybyś normalnie zamówił animatora to zapewne byłaby chusta, piłki czy lina. Tutaj wszystko jest dynamiczne, zaskakujące i przede wszystkim ciekawe. Jeśli chcesz mieć program na zajęcia, bal karnawałowy czy dzień dziecka, to nie pozostaje Ci nic innego jak zdobyć nasze wideo.

Lodowa kraina, Fabryka Minionków, Pokój pełen zabawek czy Dziki Zachód. To właśnie takie scenerie odwiedzimy z naszym prowadzącym i to bawiąc się w temacie danego miejsca.

Tak! mogliśmy stanąć przed statywem z telefonem, Tak! mogliśmy puścić muzykę i nagrać, Tak! mogliśmy zrobić te same zabawy co wszyscy, jednak uwielbiamy sobie utrudniać życie :) i poszaleliśmy z grafiką, green screen'em i efektami :)

W ramach wideo na ekranie pojawiają się plansze podpowiadające, co należy zrobić, jakiego koloru szukać. To kolejny nasz trick jak pobudzić dzieciaki do działania, mimo, iż "onlajny" wiążą się z szybką utratą atencji

Wyobraź sobie jak Minionki podpowiadają jaki to jest kolor czerwony czy niebieski. Plansze podpowiadają w jakie zwierzęta się mamy zamienić, gdyby tak któreś dziecko zapomniało, ze kangur skacze, a małpiszony rozrabiają :). Dodatkowo podczas zabawy pojawią się cztery zagadki, a żeby było szybko i sprawnie są proste i na spostrzegawczość.

Pobierz Scenariusz Wideo

Pokaż kotku co masz w środku.

Zobacz ile trwa progam oraz jakie zabawy znajdziesz w naszym nagraniu. Dodatkowo zzałączyliśmy tam kilka TIPów jak (nie)dekorować sali!

Bezpieczny Karnawał?

Stwórz wyjątkową karnawałową atmosferę w przedszkolu, biurze, wszędzie!