Stworzymy wyjątkowy klimat i zadbamy o rozrywkę dla dzieci podczas karnawału

Pomożemy Ci zorganizować wideo bal karawałowy

W tym roku karnawał będzie wyjątkowy, bo zupełnie inny niż te, które tak dobrze znamy. Karnawał bez animatorów, na dystans i w reżimie
Mimo tej dziwnej sytuacji na całym świecie nie może zabraknąć Przebieranej Zabawy w Przedszkolu czy Domu. Dlatego spraw, aby Twoje dzieci ten “dziwny rok” wspominały wyjątkowo miło!

Z nami zorganizujesz bezpieczny ale z jajem karnawał. Dlatego sprawdź, jak wyjątkowe spotkania przygotowaliśmy dla dzieci!

Rezerwacje i zamówienia prosimy kierować na maila

Zorganizuj nietypowy ale mega zabawowy Karnawał!

Wideo zabawa to świetna sprawa, nie czekaj, nie zwlekaj i się przekonaj!

Kupujesz raz, używasz ile chcesz!

Pobierz nasze wideo na dysk i odtwarzaj w przedszkolu na wszystkich grupach. Kup raz i zorganizuj tym sposobem kilka spotkań z tematyczną animacją dla swojej pociechy, a Ty napij się w tym czasie ciepłej kawy.

Jeżeli zależy Ci na bezpiecznej zabawie, ale takiej z "jajem", to nie pozostaje Ci nic innego jak Animator ale na wideo. Pobierasz raz, korzystasz ile chcesz. Karnawał, czas wolny, a może tematyczne zajęcia. Organizujesz urodziny, a nie możesz pozwolić sobie na Animatora? masz już rozwiązanie

Prawie 80 minut zabawy

A w tym czasie znane postaci z bajek. Taniec, ruch, bez rekwizytów w 100% bezpiecznie. Dzieci szaleją razem z naszym prowadzącym i ciągle czekają, co będzie dalej, gdzie się przeniesiemy.

Gdybyś normalnie zamówił animatora to zapewne byłaby chusta, piłki czy lina. Tutaj wszystko jest dynamiczne, zaskakujące i przede wszystkim ciekawe. Jeśli chcesz mieć program na zajęcia, bal karnawałowy czy dzień dziecka, to nie pozostaje Ci nic innego jak zdobyć nasze wideo.

Zmiana scenerii i przebrania

Lodowa kraina, Fabryka Minionków, Pokój pełen zabawek czy Dziki Zachód. To właśnie takie scenerie odwiedzimy z naszym prowadzącym i to bawiąc się w temacie danego miejsca.

Tak! mogliśmy stanąć przed statywem z telefonem, Tak! mogliśmy puścić muzykę i nagrać, Tak! mogliśmy zrobić te same zabawy co wszyscy, jednak uwielbiamy sobie utrudniać życie :) i poszaleliśmy z grafiką, green screen'em i efektami :)

Plansze i Zagadki

W ramach wideo na ekranie pojawiają się plansze podpowiadające, co należy zrobić, jakiego koloru szukać. To kolejny nasz trick jak pobudzić dzieciaki do działania, mimo, iż "onlajny" wiążą się z szybką utratą atencji

Wyobraź sobie jak Minionki podpowiadają jaki to jest kolor czerwony czy niebieski. Plansze podpowiadają w jakie zwierzęta się mamy zamienić, gdyby tak któreś dziecko zapomniało, ze kangur skacze, a małpiszony rozrabiają :). Dodatkowo podczas zabawy pojawią się cztery zagadki, a żeby było szybko i sprawnie są proste i na spostrzegawczość.

karnawał rzeszów - bal karnawałowy online

Pobierz Scenariusz Wideo

Pokaż kotku co masz w środku.

Zobacz ile trwa progam oraz jakie zabawy znajdziesz w naszym nagraniu. Dodatkowo zzałączyliśmy tam kilka TIPów jak (nie)dekorować sali!

Bezpieczny Karnawał?

Stwórz wyjątkową karnawałową atmosferę w przedszkolu, biurze, wszędzie!

karnawał online
Kalkulator