parallax background

Referencje

Rekomendacje

Nagrody

Certyfikaty

Klienci o nas

 • Magdalena Makowska
  Wspaniały zespół animatorów. Bal w Jarosławiu na ponad 200 dzieci i ponad 100 dorosłych. Cały czas w ruchu, energia na całego. Dzieci wyszły szczęśliwe i zmęczone rewelacyjną zabawą. Rodzice zadowoleni, gdyż mogli odpocząć, ale również pobawić się ze swoimi pociechami. Wszystkim polecam, pełen profesjonalizm.
  Magdalena Makowska
  Facebook
 • Alicja Zams
  Super koci bal zorganizowany przez Fundację Felineus był prowadzony przez pełną energii animatorkę Anię. To był strzał w dziesiątkę... Dzień Kota udał się nam bardzo... dziękujemy za entuzjazm, pomysłowość, kreatywność, uśmiech i cudowną atmosferę.
  Alicja Zams
  Facebook
 • Magdalena Olesiak
  Doborowo przygotowana pełna para obsada pan prowadzących MBA; ich warsztaty oraz całokształt okazanej pracy animatorskiej był niezwykle „ aktywnym, integrującym, radosnym , zwariowanym oraz łączącym „ wszystkich uczestników Zeszłego Eventu z Fundacja Iskierka ; muzyka, rodzaj zabaw, różnorodne gry; ich osobowości ; wszystko sprawiło, ze i ja sama chciałabym być spowrotem dzieckiem i bawić się częściej przy kierownictwie imprez przez MBA Team😀👍🏻‼️💯Polecam 👍🏻
  Magdalena Olesiak
  Facebook
 • Agnieszka Kulawiuk
  Firma godna polecenia. Pan Dominik - animator, który był na naszej imprezie rewelacyjny. 4-godzinna animacja minęła jak chwila. Ogrom zabaw, sprzętu i animacji. Rewelacja . Polecam, polecam, polecam
  Agnieszka Kulawiuk
  Facebook
 • Hubert Stochmański
  Profesjonalne podejście do dzieci, ciekawe gry i zabawy. Nie byłem przekonany co do wynajęcia Animatora na wesele, gdy się pojawiła gromadka dzieci podążała za Nią jak pielgrzymka. Dziś na każdą jedną imprezę dla dzieci, wybiorę Mini Brain Academy. Polecam !
  Hubert Stochmański
  Facebook
 • Agnieszka Grochowy
  Serdecznie dziękujemy za dzisiejszą zabawę andrzejkową w Szkole Podstawowej nr 2 w Niechobrzu. Z całego serca polecamy wspaniałe Animatorki- Karolinę i Andżelikę, Mega profesjonalne. To dziewczyny ze świetnym podejściem do dzieci, pełne zapału, zaangażowane, z fantastycznymi pomysłami. Dzieciaki zadowolone a rodzice szczęśliwi. Zabawa z animatorami MBA to super sprawa!
  Agnieszka Grochowy
  Facebook
 • Magdalena Frydrych
  Z całego serca polecam!!! Wybór animatorów na nasz wielki dzień był strzałem w dziesiątkę!! Dzieci były bardzo zadowolone, jak i rodzice mogli spokojnie się pobawić! Pani spisała się na medal! Dziękujemy!
  Magdalena Frydrych
  Facebook
 • Natalia Bijoś
  Serdecznie Polecam. Państwo uświetnili Nasze wesele. Pełen profesjonalizm! Dzieciaki były szczęśliwe i zachwycone atrakcjami przygotowanymi przez Animatorów. Balony ,bańki mydlane, domki z rurek, Miki i pięknie wymalowane twarze. Widać doświadczenie! Dziękujemy 😁
  Natalia Bijoś
  Google
 • Marcin Szyszka
  Animatorkom jak i Animatorom nie brakuje szalonych pomysłów na nowe zabawy. Dzieciaki szaleją na imprezach gdzie jest MBA, nie ma czasu na nudę, jest tylko czas na zabawę!!! Polecam 10/10 !!! Na pewno nie pożałujecie !!!
  Marcin Szyszka
  Google
 • Teresa Sypek
  Dziękuję serdecznie w imieniu właścicieli Domu Weselnego Róża w Czerminie za wspaniałą zabawę na Komunii.Dziewczyny z dużym zaangażowaniem prowadziły ciekawe zabawy, zarówno dla tych najmłodszych jaki i tych starszych.Gorąco polecam!
  Teresa Sypek
  Google
 • Jolanta Dwernik
  Super bawiliśmy się z naszą 4ką dzieci na weselu. Animatorka z Mini Brejn tak zajęła dzieci, że nie widzieliśmy ich ponad 3h. Widzieliśmy wiele, przy czwórce dzieci często korzystamy z usług animatora, tutaj szok, że była zabawa, a nie tylko malowanie, balony, bańki. Polecam.
  Jolanta Dwernik
  Google
 • Witosław Rusinek
  Mini Brain Academy dla mnie oznacza 100% zaangażowania w każdą realizację. Widziałem ich przy różnych projektach - zarówno mocno biznesowych jak i dedykowanych stricte do najmłodszych. Za każdym razem pełny profesjonalizm i odpowiednie dopasowanie się do klienta i jego potrzeb. Dodatkowo wyróżnia ich duża kreatywność i niesztampowe zabawy. Jedno jest pewne - mają ogromne doświadczenie w tym co robią.
  Witosław Rusinek
  Google
 • Sylwia Gałuszka
  Dziękujemy za świetnie zorganizowany czas dla dzieci na naszym weselu 😉 Dzieci są zachwycone, odpowiadały rodzicom i nam jak fajnie spędziły czas a rodzice mogli potańczyć i bawić sie na weselu 😉 Dziękujemy animatorce Pani Brygidzie, że tak super zajęła się naszymi małymi gośćmi organizując różne gry, zabawy, atrakcje. Serdecznie polecamy!
  Sylwia Gałuszka
  Google

Pracowaliśmy dla...