parallax background

Animatorzy

Anna Szubert

Nazywam się Anna Szubert i uwielbiam, gdy dużo się dzieje. Chwytam każdy dzień pełnymi garściami i staram się wycisnąć z życia wszystko to, co najlepsze. Jestem założycielką Mini Brain Academy. Swoim pozytywnym nastawieniem zarażam zarówno dzieci, jak i dorosłych. Kamera i mikrofon sprawiają, że czuję się, jak ryba w wodzie. Zawsze chętnie dzielę się swoją wiedzą. Jestem certyfikowanym animatorem, wodzirejem i konferansjerem. Prywatnie mama Maksa i Oliwii. Trenuję Judo, lubię jazdę na snowboardzie, a prawdziwą frajdę sprawiają mi skoki na linie z mostów. Moim życiowym mottem jest: - IF YOU CAN DREAM IT, YOU CAN DO IT!

Wioletta Cwynar

Hej! Jestem animatorką w Mini Brain Academy. Znalazłam się tu przypadkiem, wkręciłam na całego i nie wyobrażam sobie innego miejsca, gdzie mogłabym się lepiej spełniać w roli animatora do zabaw z dziećmi. Największą radość i motywację dają mi uśmiechy dzieciaków i ich szczerość. Nic tak nie napędza mnie do działania, jak słowa „Może być Pani moją siostrą? Pani jest super!” Poza animacją, studiuję dietetykę i planuję w przyszłości połączyć te dwa zainteresowania. Wybrałam zajęcie, którą uwielbiam - nie przepracowałam tutaj ani jednego dnia, za to świetnie się bawiłam i bawię po dziś dzień!

Karolina Kiszka

Hello! Mam na imię Karolina i jestem animatorem w MBA. Na co dzień jestem optymistycznie nastawioną i spokojną studentką kierunku lekarskiego. Jednak w pracy animatora czasu wolnego zamieniam się w pełną energii, rozbrykaną petardę, której nigdy nie schodzi z twarzy uśmiech. Uwielbiam szaleć z dzieciakami, krzyczeć z nimi na całe gardło i dawać małym rozrabiakom mnóstwo radości. Ta praca jest dla mnie idealną odskocznią od szarej rzeczywistości, a ja jestem żywym przykładem na to, że hasło 'student medycyny to nudziarz i kujon' jest totalną nieprawdą. Pozdro i do zobaczyska w trakcie zabawy!

Angelika Kostur

Prawdę mówiąc praca w Mini Brain Academy to moja pasja, bo daje mi mega dużą satysfakcję. Kocham wszystko co jest różowe, słodkie i bling bling. Opieka nad dziećmi w trakcie szalonych warsztatów i animacji sprawia mi prawdziwą frajdę. Czym zajmuję się na co dzień? Z wielką pasją studiuję prawo, a w wolnych chwilach spędzam czas z przyjaciółmi, ale równie bardzo lubię relaksować się w domowym zaciszu, oglądając ulubione filmy na Netflixie. Praca z ciekawymi osobami to mój konik. Osoby, które mnie znają, mówią, że jestem wystrzałową gadułą.

Iwona Dubiel

Kim jestem? Zdecydowanie mieszanką wybuchową! Zumbiara od 4 lat, mama 2 radosnych dzieci oraz niezawodny listonosz. Praca z dziećmi, jako animator czasu wolnego to kolejne zajęcie, które wpływa na mój rozwój i sprawia, że czuję się spełniona. Z uśmiechem na twarzy realizuje kolejne projekty, zdobywam nowe umiejętności na szkoleniach i uczę się od dzieci, jak czerpać jeszcze większą radość z życia. Jednym z marzeń na mojej liście jest zostać przedszkolanką, a żeby nie pozostało ono wyłącznie marzeniem, podjęłam kroki w tej sprawie. Idąc za ciosem właśnie rozpoczęłam kolejne studia, które pozwolą mi zrealizować mój plan. :)

Jarko Muzykant

Jestem osobą pełną pomysłów i energii. Swoje umiejętności oraz kreatywność wykorzystuję w wymyślaniu nowych, innowacyjnych, ale też edukacyjnych warsztatów i animacji dla dzieci. Dodatkowo swoje kompetencje rozwijam, biorąc udział w różnych warsztatach i szkoleniach. Pod moją opieką dzieci mogą liczyć na prawdziwy zastrzyk endorfin i pozytywnych emocji. Poczuciem humoru potrafię zarazić niejednego smutasa. W życiu chciałbym zarabiać miliony oraz pomagać ludziom. Mam własną kawiarnię o nietypowym “zabarwieniu”, a w wolnych chwilach szczerzę kły za konsoletą.

Dominik Gaweł

Człowiek orkiestra. Niewykonalne zadania to moja specjalność. 10, 50, 100, 250 dzieci? Im nas więcej tym weselej! Przez swoje profesjonalne podejście do dzieci, potrafię je wprost oczarować. Praca, jako animator czasu wolnego wnosi do mojego życia pewne urozmaicenie, ale też pozwala na dynamiczną zabawę w wyjątkowym gronie najmłodszych gości uroczystości. Największą nagrodą po zakończonych warsztatach są dla mnie rozweselone twarze i okrzyki radości dzieci “Chcemy jeszcze! Chcemy więcej!”. Na co dzień studiuję ekonomię, a w wolnym czasie “studiuję” wszystko co jest związane z psychologią, rozwojem osobistym i muzyką.

Wiktoria Szpunar

Jestem osobą otwartą, kreatywną i zorganizowaną. Uwielbiam pracę z ludźmi i łatwo nawiązuję kontakty. Interesuję się fotografią i obróbką graficzną, lubię czytać książki oraz organizować różnego rodzaju eventy. W trakcie animacji stawiam na zabawy ruchowe, bo te dzieci uwielbiają najbardziej. Prowadzę cotygodniowe zbiórki harcerskie dla dzieci i młodzieży, zarządzam fundacją wspierającą kobiety, a obecnie przygotowuję się również do matury. Umiejętności organizacyjne oraz zarządzania sprawiają, że każde prowadzone przeze mnie wydarzenie jest perfekcyjnie dopracowane i bogate w różnorodne atrakcje, wprost uwielbiane przez dzieciaki.

Katarzyna Bernat

Siemanko! Jestem Kasia i uwaga... nie jestem animatorem! Myślę, że spokojnie można mnie nazwać dobrym duchem firmy, bo gdzie ktoś zaniemoże, tam Kaśkę pośle! Zajmuję się dopinaniem na ostatni guzik eventów, rekrutacją nowych szalonych ludków, papierkowymi sprawami i niejednokrotnie ratowaniem - sami wiecie kogo - zagubionych w bojach animatorów! Jestem Junior Event Managerem, ciągle staram się poszerzać swoje kompetencje i nadążać za nowymi pomysłami osób, z którymi pracuję, i które każdego dnia lepiej poznaję, co daje mi niesamowitą satysfakcję i ciągłą możliwość rozwoju.

Agnieszka Zając

Kobieta petarda, nudy ze mną nigdy nie ma, za to jest świetna zabawa i niezapomniane wrażenia w czasie animacji dla dzieci. Zawsze optymistycznie nastawiona i otwarta na nowe idee. Przyciągam do siebie innych swoją pozytywną energią i uśmiechem. Animatorka z zamiłowania, która doskonale odnajduje się w tworzeniu oryginalnych scenariuszy i programów zajęć animacyjnych dla dzieci w różnym wieku. Z zainteresowania uprawiam pole dance. Żyję w zgodzie z naturą, kocham wszystko co zielone, natura jest dla mnie inspiracją, a ziołolecznictwo to naprawdę fascynujące zajęcie.

Nikola Świder

Niezwykle uzdolniona artystka. Maluję, tworzę z gliny, jestem prawdziwą mistrzynią skręcania balonów i wszelkich prac plastycznych. Pasjonuje mnie praca z dziećmi, dlatego wciąż wyszukuję nowych pomysłów na oryginalne spędzanie z nimi czasu. Moją specjalnością jest wplatanie w zabawy elementów edukacyjnych, które wpływają na ogólny rozwój uczestników imprezy. Nowe wyzwania motywują mnie do ciągłej pracy, dlatego ciągle podnoszę swoją poprzeczkę zarówno, jako animator czasu wolnego, jak też w życiu prywatnym.

Klaudia Czwarkiel

Kobieta konkret, niezwykle charyzmatyczna i uzdolniona. Jestem osobą energiczną, przez co zawsze staram się, aby dzieci miały możliwość w pełni dynamicznie spędzić czas, pod moim czujnym okiem. W czasie warsztatów lubię łączyć zabawy ruchowe z tymi bardziej statecznymi. Co robię w wolnej chwili? Jestem wyborowym strzelcem podhalańskim, fascynuje mnie motoryzacja i szybkie samochody, a do tego interesuję się militariami i wojskiem. Wyjazdy w góry są dla mnie zawsze niezawodną formą relaksu i jednocześnie pozytywnym zastrzykiem energii, który motywuje mnie do dalszej pracy i rozwoju.

Marta Lozia

Mogę pochwalić się sporym doświadczeniem w pracy z dziećmi, jako animator czasu wolnego. Wielką przyjemnością jest dla mnie spędzanie czasu z najmłodszymi na zabawie, w trakcie zawodów na świeżym powietrzu, czy biorąc udział w atrakcjach opartych na rywalizacji oraz grach zespołowych. Aktywność fizyczna jest częścią mojego życia, bez której nie wyobrażam sobie dnia. Ponieważ kocham żarty i dowcipy, a moje poczucie humoru jest zaraźliwe, w pracy jestem nazywana firmowym śmieszkiem. Poza pracą animatora spełniam się, jako podhalański strzelec oraz dbam o moje urocze kotki.

Rati i Radha Rasa Sindhu

Naszą magiczną mocą jest taniec. Nazywam się Rati i jestem tancerką, choreografką oraz instruktorką tańca indyjskiego, tańca współczesnego, a także jogi i fitnessu. Z wykształcenia Kulturoznawca. Od dziecka jestem zafascynowana mistycyzmem tańca i muzyki. Moje twórcze poszukiwania zaprowadziły mnie wprost do źródła wiedzy na temat techniki tańca i jego głębszego wymiaru. Jesteśmy pełne nieposkromionej energii na zajęciach tańca oraz na występach w trakcie prowadzenia ruchowych animacji i warsztatów dla dzieci. Uwielbiamy zabawy ruchowe równie bardzo, jak dzieci. Podczas prowadzenia przez nas warsztatów i animacji pozwalamy najmłodszym gościom uroczystości na prawdziwe szaleństwo, czuwając jednocześnie nad ich bezpieczeństwem. Dla nas obu opieka nad dziećmi jest nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją i świetnie spędzonym czasem na zabawie i wspólnych odkryciach.

Anna Szubert

Nazywam się Anna Szubert i uwielbiam, gdy dużo się dzieje. Chwytam każdy dzień pełnymi garściami i staram się wycisnąć z życia wszystko to, co najlepsze. Jestem założycielką Mini Brain Academy. Swoim pozytywnym nastawieniem zarażam zarówno dzieci, jak i dorosłych. Kamera i mikrofon sprawiają, że czuję się, jak ryba w wodzie. Zawsze chętnie dzielę się swoją wiedzą. Jestem certyfikowanym animatorem, wodzirejem i konferansjerem. Prywatnie mama Maksa i Oliwii. Trenuję Judo, lubię jazdę na snowboardzie, a prawdziwą frajdę sprawiają mi skoki na linie z mostów. Moim życiowym mottem jest: - IF YOU CAN DREAM IT, YOU CAN DO IT!

Wioletta Cwynar

Hej! Jestem animatorką w Mini Brain Academy. Znalazłam się tu przypadkiem, wkręciłam na całego i nie wyobrażam sobie innego miejsca, gdzie mogłabym się lepiej spełniać w roli animatora do zabaw z dziećmi. Największą radość i motywację dają mi uśmiechy dzieciaków i ich szczerość. Nic tak nie napędza mnie do działania, jak słowa „Może być Pani moją siostrą? Pani jest super!” Poza animacją, studiuję dietetykę i planuję w przyszłości połączyć te dwa zainteresowania. Wybrałam zajęcie, którą uwielbiam - nie przepracowałam tutaj ani jednego dnia, za to świetnie się bawiłam i bawię po dziś dzień!

Karolina Kiszka

Hello! Mam na imię Karolina i jestem animatorem w MBA. Na co dzień jestem optymistycznie nastawioną i spokojną studentką kierunku lekarskiego. Jednak w pracy animatora czasu wolnego zamieniam się w pełną energii, rozbrykaną petardę, której nigdy nie schodzi z twarzy uśmiech. Uwielbiam szaleć z dzieciakami, krzyczeć z nimi na całe gardło i dawać małym rozrabiakom mnóstwo radości. Ta praca jest dla mnie idealną odskocznią od szarej rzeczywistości, a ja jestem żywym przykładem na to, że hasło 'student medycyny to nudziarz i kujon' jest totalną nieprawdą. Pozdro i do zobaczyska w trakcie zabawy!

Angelika Kostur

Prawdę mówiąc praca w Mini Brain Academy to moja pasja, bo daje mi mega dużą satysfakcję. Kocham wszystko co jest różowe, słodkie i bling bling. Opieka nad dziećmi w trakcie szalonych warsztatów i animacji sprawia mi prawdziwą frajdę. Czym zajmuję się na co dzień? Z wielką pasją studiuję prawo, a w wolnych chwilach spędzam czas z przyjaciółmi, ale równie bardzo lubię relaksować się w domowym zaciszu, oglądając ulubione filmy na Netflixie. Praca z ciekawymi osobami to mój konik. Osoby, które mnie znają, mówią, że jestem wystrzałową gadułą.

Iwona Dubiel

Kim jestem? Zdecydowanie mieszanką wybuchową! Zumbiara od 4 lat, mama 2 radosnych dzieci oraz niezawodny listonosz. Praca z dziećmi, jako animator czasu wolnego to kolejne zajęcie, które wpływa na mój rozwój i sprawia, że czuję się spełniona. Z uśmiechem na twarzy realizuje kolejne projekty, zdobywam nowe umiejętności na szkoleniach i uczę się od dzieci, jak czerpać jeszcze większą radość z życia. Jednym z marzeń na mojej liście jest zostać przedszkolanką, a żeby nie pozostało ono wyłącznie marzeniem, podjęłam kroki w tej sprawie. Idąc za ciosem właśnie rozpoczęłam kolejne studia, które pozwolą mi zrealizować mój plan. :)

Jarko Muzykant

Jestem osobą pełną pomysłów i energii. Swoje umiejętności oraz kreatywność wykorzystuję w wymyślaniu nowych, innowacyjnych, ale też edukacyjnych warsztatów i animacji dla dzieci. Dodatkowo swoje kompetencje rozwijam, biorąc udział w różnych warsztatach i szkoleniach. Pod moją opieką dzieci mogą liczyć na prawdziwy zastrzyk endorfin i pozytywnych emocji. Poczuciem humoru potrafię zarazić niejednego smutasa. W życiu chciałbym zarabiać miliony oraz pomagać ludziom. Mam własną kawiarnię o nietypowym “zabarwieniu”, a w wolnych chwilach szczerzę kły za konsoletą.

Dominik Gaweł

Człowiek orkiestra. Niewykonalne zadania to moja specjalność. 10, 50, 100, 250 dzieci? Im nas więcej tym weselej! Przez swoje profesjonalne podejście do dzieci, potrafię je wprost oczarować. Praca, jako animator czasu wolnego wnosi do mojego życia pewne urozmaicenie, ale też pozwala na dynamiczną zabawę w wyjątkowym gronie najmłodszych gości uroczystości. Największą nagrodą po zakończonych warsztatach są dla mnie rozweselone twarze i okrzyki radości dzieci “Chcemy jeszcze! Chcemy więcej!”. Na co dzień studiuję ekonomię, a w wolnym czasie “studiuję” wszystko co jest związane z psychologią, rozwojem osobistym i muzyką.

Wiktoria Szpunar

Jestem osobą otwartą, kreatywną i zorganizowaną. Uwielbiam pracę z ludźmi i łatwo nawiązuję kontakty. Interesuję się fotografią i obróbką graficzną, lubię czytać książki oraz organizować różnego rodzaju eventy. W trakcie animacji stawiam na zabawy ruchowe, bo te dzieci uwielbiają najbardziej. Prowadzę cotygodniowe zbiórki harcerskie dla dzieci i młodzieży, zarządzam fundacją wspierającą kobiety, a obecnie przygotowuję się również do matury. Umiejętności organizacyjne oraz zarządzania sprawiają, że każde prowadzone przeze mnie wydarzenie jest perfekcyjnie dopracowane i bogate w różnorodne atrakcje, wprost uwielbiane przez dzieciaki.

Katarzyna Bernat

Siemanko! Jestem Kasia i uwaga... nie jestem animatorem! Myślę, że spokojnie można mnie nazwać dobrym duchem firmy, bo gdzie ktoś zaniemoże, tam Kaśkę pośle! Zajmuję się dopinaniem na ostatni guzik eventów, rekrutacją nowych szalonych ludków, papierkowymi sprawami i niejednokrotnie ratowaniem - sami wiecie kogo - zagubionych w bojach animatorów! Jestem Junior Event Managerem, ciągle staram się poszerzać swoje kompetencje i nadążać za nowymi pomysłami osób, z którymi pracuję, i które każdego dnia lepiej poznaję, co daje mi niesamowitą satysfakcję i ciągłą możliwość rozwoju.

Agnieszka Zając

Kobieta petarda, nudy ze mną nigdy nie ma, za to jest świetna zabawa i niezapomniane wrażenia w czasie animacji dla dzieci. Zawsze optymistycznie nastawiona i otwarta na nowe idee. Przyciągam do siebie innych swoją pozytywną energią i uśmiechem. Animatorka z zamiłowania, która doskonale odnajduje się w tworzeniu oryginalnych scenariuszy i programów zajęć animacyjnych dla dzieci w różnym wieku. Z zainteresowania uprawiam pole dance. Żyję w zgodzie z naturą, kocham wszystko co zielone, natura jest dla mnie inspiracją, a ziołolecznictwo to naprawdę fascynujące zajęcie.

Nikola Świder

Niezwykle uzdolniona artystka. Maluję, tworzę z gliny, jestem prawdziwą mistrzynią skręcania balonów i wszelkich prac plastycznych. Pasjonuje mnie praca z dziećmi, dlatego wciąż wyszukuję nowych pomysłów na oryginalne spędzanie z nimi czasu. Moją specjalnością jest wplatanie w zabawy elementów edukacyjnych, które wpływają na ogólny rozwój uczestników imprezy. Nowe wyzwania motywują mnie do ciągłej pracy, dlatego ciągle podnoszę swoją poprzeczkę zarówno, jako animator czasu wolnego, jak też w życiu prywatnym.

Klaudia Czwarkiel

Kobieta konkret, niezwykle charyzmatyczna i uzdolniona. Jestem osobą energiczną, przez co zawsze staram się, aby dzieci miały możliwość w pełni dynamicznie spędzić czas, pod moim czujnym okiem. W czasie warsztatów lubię łączyć zabawy ruchowe z tymi bardziej statecznymi. Co robię w wolnej chwili? Jestem wyborowym strzelcem podhalańskim, fascynuje mnie motoryzacja i szybkie samochody, a do tego interesuję się militariami i wojskiem. Wyjazdy w góry są dla mnie zawsze niezawodną formą relaksu i jednocześnie pozytywnym zastrzykiem energii, który motywuje mnie do dalszej pracy i rozwoju.

Marta Lozia

Mogę pochwalić się sporym doświadczeniem w pracy z dziećmi, jako animator czasu wolnego. Wielką przyjemnością jest dla mnie spędzanie czasu z najmłodszymi na zabawie, w trakcie zawodów na świeżym powietrzu, czy biorąc udział w atrakcjach opartych na rywalizacji oraz grach zespołowych. Aktywność fizyczna jest częścią mojego życia, bez której nie wyobrażam sobie dnia. Ponieważ kocham żarty i dowcipy, a moje poczucie humoru jest zaraźliwe, w pracy jestem nazywana firmowym śmieszkiem. Poza pracą animatora spełniam się, jako podhalański strzelec oraz dbam o moje urocze kotki.

Rati i Radha Rasa Sindhu

Naszą magiczną mocą jest taniec. Nazywam się Rati i jestem tancerką, choreografką oraz instruktorką tańca indyjskiego, tańca współczesnego, a także jogi i fitnessu. Z wykształcenia Kulturoznawca. Od dziecka jestem zafascynowana mistycyzmem tańca i muzyki. Moje twórcze poszukiwania zaprowadziły mnie wprost do źródła wiedzy na temat techniki tańca i jego głębszego wymiaru. Jesteśmy pełne nieposkromionej energii na zajęciach tańca oraz na występach w trakcie prowadzenia ruchowych animacji i warsztatów dla dzieci. Uwielbiamy zabawy ruchowe równie bardzo, jak dzieci. Podczas prowadzenia przez nas warsztatów i animacji pozwalamy najmłodszym gościom uroczystości na prawdziwe szaleństwo, czuwając jednocześnie nad ich bezpieczeństwem. Dla nas obu opieka nad dziećmi jest nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją i świetnie spędzonym czasem na zabawie i wspólnych odkryciach.

Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o naszych usługach?