Stworzymy wyjątkowy klimat i zadbamy o rozrywkę dla dzieci podczas świąt

Pomożemy Ci zorganizować internetowe święta

W tym roku święta będą wyjątkowe, bo zupełnie inne niż te, które tak dobrze znamy. Siadając do stołów, nie odłożymy telefonów, bo to dzięki nim połączymy się z najbliższymi i w ten sposób spędzimy z nimi czas.
Mimo tej dziwnej sytuacji na całym świecie nie może zabraknąć Świętego Mikołaja w Twoim domu. Dlatego spraw, aby Twoje dzieci ten “dziwny rok” wspominały wyjątkowo miło!

Z nami zaprosisz Świętego Mikołaja w swe progi. Dlatego sprawdź, jak wyjątkowe spotkania przygotowaliśmy dla dzieci!

Rezerwacje i zamówienia na Mikołaja przyjmujemy do 30.11.2021, kolejna tura zapisów 6-18.12.2021

Złap Świętego Mikołaja za brodę!

Spełnij marzenie dziecka i zaproś Świętego Mikołaja do domu

Spotkanie LIVE z Mikołajem

Mikołaj spotka się z Twoim dzieckiem w wyjątkowej rozmowie LIVE. Odpowie na pytania dziecka i opowie o prezentach, które po rozmowie otrzyma od rodziców.

Jeśli zależy Ci na wyjątkowej rozmowie z Mikołajem, ta forma kontaktu jest najlepsza i najbezpieczniejsza! Wystarczy, że dostarczysz nam kluczowe informacje, a przeprowadzimy wyjątkowe spotkanie z dzieckiem. Jeśli chcesz uzyskać efekt WOW, wystarczy, że podłączysz laptopa pod telewizor. Gwarantujemy uśmiech na twarzy dziecka!

Spersonalizowane WIDEO od Mikołaja

Mikołaj nagra dla Twojego dziecka wyjątkowe, spersonalizowane wideo, które nawiązuje do prezentów i niespodzianki, która została przygotowana z okazji mikołajek.

Jeśli nie wiesz, kiedy dokładnie zorganizujesz wyjątkowy dzień dla swojego dziecka, ta forma kontaktu z brodatym będzie najwygodniejsza. Wystarczy, że podasz nam kilka informacji, a nagramy wideo prosto z Fabryki Zabawek!

ROZMOWA telefoniczna z Mikołajem

Mikołaj zadzwoni do Twojego dziecka wskazanego dnia o ustalonej godzinie. Przywita się charakterystycznym HoHoHo i przeprowadzi rozmowę na podstawie ustalonego z Tobą scenariusza.

Halo? Mikołaj? Pomyśl jaką radość przyniesie dziecku rozmowa przez telefon z prawdziwym Mikołajem. Po rozmowie wręczysz prezenty, a uśmiech dziecka zapadnie w Twoją pamięć na długi czas. Zapisz nasz numer telefonu jako "Święty Mikołaj", a sukces masz gwarantowany!

LIST od Świętego Mikołaja

Mikołaj napisze indywidualny, piękny list dla Twojej pociechy. Możesz być pewny, że wyjątkowa świąteczna korespondencja zostanie zachowana przez Twoje dziecko na kilka lat.

List od Świętego Mikołaja w dzisiejszych czasach to prawdziwy rarytas. Wybierz wzór listu, formę tekstu i dostarcz szczegóły na temat prezentów. Nasze Elfy przygotują list, który zostanie podpisany i zalakowany wyjątkową Fińską pieczęcią Świętego Mikołaja.

Święty Mikołaj u Ciebie w domu

Niesamowite spotkanie na żywo z wyjątkowym gościem w Twoim domu. Święty Mikołaj z przyjemnością pozna Twoje dziecko osobiście, dlatego zadzwoń i zarezerwuj jego czas już teraz.

Mikołaj odwiedzi Twój dom w ustalony dzień. Może do Ciebie przybyć w obstawie Elfów i Reniferów. Twoje dziecko będzie zachwycone naszymi oryginalnymi pomysłami i strojami. Przygotuj aparat!

Mikołaj dla przedszkoli, szkół, firm i instytucji

Chcesz zaskoczyć klientów, a może pracowników? Nasza świąteczna ekipa zorganizuje całe wydarzenie razem z fotelem Świętego Mikołaja. Zaskocz dzieci, a nawet rodziców wyjątkowym spotkaniem.

Nasz Mikołaj odwiedzi przedszkole, szkołę, instytucję, firmę, ... każde miejsce na świecie! Pracowite Elfy przygotują całą scenerię, a Święty wraz z Rudolfem przyniosą prezenty, które wręczą uczestnikom spotkania.

Pakiet dla grzecznego dziecka

Wyjątkowy list od Mikołaja z prawdziwą Fińską pieczęcią, dyplom grzecznego dziecka, pakiet łamigłówek na lepsze myślenie, kreatywne tworzenie i ćwiczenie umysłu.

Z nami Mikołaj nie ominie Twojego domu. Do zestawu dorzucamy naklejkę jako drogowskaz dla Mikołaja oraz przypinkę dla dziecka, dzięki której Święty wie, że odwiedził Twoje dziecko.

Świąteczne Pudłaki

Brakuje Ci pomysłu na fantastyczne świąteczne warsztaty, które pochłoną dziecko? Świąteczne stroiki, mydełka, świece, a może jadalne ozdoby choinkowe?

Zamów Pudłaka, a niezbędne materiały dostajesz w magicznym pudełku. Dzięki nagraniu wideo dziecko wraz z naszymi Elfami i Śnieżynkami stworzy świąteczne cuda.

mba-list-do-mikolaja

Pobierz dla Twojego dziecka szablony listów do Świętego Mikołaja

Napisz razem z dzieckiem list do Świętego Mikołaja.

Dostarcz do nas zdjęcie listu, a przygotujemy wyjątkowe spotkanie, podczas którego nawiążemy do zawartości otrzymanego listu. Twoje dziecko będzie wniebowzięte!

Zaproś Mikołaja do siebie

Stwórz wyjątkową świąteczną atmosferę w domu, biurze, wszędzie!

Pobierz ofertę w PDF'ie,
by przeglądnąć na spokojnie

mba-mikolajkowa-oferta

Pobierz ofertę w PDF'ie,
i zobacz jak wygląda Wizyta Mikołaja

Wizyta Mikołaja

Pobierz ofertę w PDF'ie,
i ciesz się eventem na ekranie

mba-mikolajkowa-oferta-online

Skontaktuj się z nami,
jeśli potrzebujesz Mikołaja

Napisz wiadomość,
jeśli masz pytania

    mba-mikolaj
    Kalkulator