warsztaty dla dzieci online rzeszów

Rozszyfrujemy i pomalujemy

No to co? do dzieła!

Jakie mamy czasy, każdy widzi. Nie możemy się spotkać na żywo, ale z ogromną przyjemnością przygotowaliśmy dla Ciebie szalone Pudłaki z naszej paki.

Hello Jello to metoda tworzenia ciekawych "żelków".

Trochę, żelu, magiczny aktywator i niesamowite kryształy wodne, to wszystko znajdziesz w swoim Pudłaku. Dzięki nim powstaną postaci, stwory i super gadżeciory do zabawy, którym możesz nadać imię i o nie dbać.

Etno Design to metoda ozdabiania różnych przedmiotów ludowymi wzorami.

Wspólnie stworzymy Eco torbę, która świetnie sprawdzi się na zakupy, na wyjazdy, na zeszyty, książki czy po prostu do szkoły, przedszkola. Jednak my troszkę warsztat zmodyfikujemy, bo zamiast ludowych ulubione wzory zmalujemy.

Superowa Gra Domowa

No dobrze, wiemy, że mamy Dzień Dziecka, wiemy, że na dzieci czekają prezenty, jednak czy można je wręczyć trochę inaczej niż zwykle? No pewnie! Wystarczy, że pobierzesz naszą grę, instrukcje i łamigłówki, a tam już wszystko jest wyjasnione :)

Pudłaki z naszej paki polecają się na imprezę

Nie czekaj, nie zwlekaj i pobieraj łamigłówki mądrej główki oraz różne różniaste wzory do warsztatu

Łamigłówki

A gdyby tak trochę pogimnastykować głowę, rękę i oko przed warsztatem?

Kliknij i pobierz pakiet kolorowanek, wypełnianek, labiryntów, zagadek. Znajdziesz tam takie karty pracy jak: znajdź różnice, uzupełnij kolorem, pisz po śladach, połącz pary, zgadnij zaszyfrowane hasło i wiele innych. Plansze są o różnym stopniu trudności. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wydrukuj je wszystkie lub tylko te, które Ci się podobają. Każdego dnia po trochu, a może jako czasoumilacz w podróży? Sprawdź, ile możesz zrobić bez podpowiedzi i pomocy "starszaków". Zdecyduj co z nimi zrobisz :)

Kreatywka na całego!

Metoda zaczerpnięta z Etno Design, ale z Twoją twórczością

No dobrze, w Pudłaku masz 3 neutralne wzory, ale stwierdziliśmy, że 3 czy 10 to zdecydowanie za mało, dlatego już teraz możesz pobrać plik kilkudziesięciu wzorów. Pobierz plik, wybierz, wydrukuj i do zobaczenia na warsztacie. Jeśli jednak chcesz coś zupełnie innego i swojego to zapytaj "wujka google" o ulubioną postać, bajkę i dodaj słowo "kolorowanka" tak pokaże Ci się mnóstwo propozycji, nie musi być super jakości, byle nie było zbyt dużo szczegółów, a linie były dość grube. Taki obrazek zapisz i wstaw do Worda, powiększ (jeśli potrzeba) na całą stronę - wydrukuj

Kilka TIPów do warsztatu Hello Jello

Jak przygotować inny wzór niż te w Pudłaku?

W zestawie masz jedną "czysta" folijkę. Możesz tworzyć na niej bezpośrednio lub wydrukować wzór w formacie bliskim A7 i podłożyć pod przeźroczystą folijkę. Jeśli chcesz wykonać większy wzór, wystarczy, że użyjesz okładki, biurowej folii na dokumenty itd.

Co zrobić by żelek był trwalszy

W instrukcji piszemy Ci o kilku minutach moczenia naszego żelka w aktywatorze, jednak proponujemy, aby stworzony żelek poleżał w nim kilka godzin, wtedy będzie twardszy i bardziej sprężysty.

Jak wydłużyć życie żelka?

Nadaj mu imię lub ciekawą "ksywkę", dbaj o niego, baw się, ale nie przetrzymuj go w wodzie i zbyt długo bez aktywatora. Aktywator, który rozpuścić w załączonej miseczce, zostaw na później, przelej do słoika lu do miseczki z zamknięciem, tak zabawa potrwa jeszcze dlużej

Jak mieszamy kolory w Etno Design

Zobacz na obrazkach jak mieszać kolory, aby uzyskać dokładnie taki, o jakim marzysz

Gdy wybierzesz już obrazek z naszych propozycji, czy przygotujesz swoją wersję, zastanów się jakie kolory potrzebujesz, a gdy już będziesz wiedzieć to, sprawdź jak je zmiksować, a może spróbujesz stworzyć własne odcienie?.