Pudłaki- boksy kreatywne

Rosszyfrujemy i pomalujemy

No to co? do dzieła!

Jakie mamy czasy, każdy widzi. Nie możemy się spotkać na żywo, ale z pewnością się zobaczymy już 08.05.2021 r. na warsztatach w wirtualnym świecie.

Etno Design to metoda ozdabiania różnych przedmiotów ludowymi wzorami.

Wspólnie stworzymy Eco torbę, która świetnie sprawdzi się na zakupy, na wyjazdy, na zeszyty, książki czy po prostu do szkoły, przedszkola. Jednak my troszkę warsztat zmodyfikujemy, bo zamiast ludowych ulubione wzory zmalujemy.

Pudłaki z naszej paki polecają się na imprezę

Nie czekaj, nie zwlekaj i pobieraj łamigłówki mądrej główki oraz różne różniaste wzory do warsztatu

Łamigłówki

A gdyby tak trochę pogimnastykować głowę, rękę i oko przed warsztatem?

Kliknij i pobierz pakiet kolorowanek, wypełnianek, labiryntów, zagadek. Znajdziesz tam takie karty pracy jak: znajdź różnice, uzupełnij kolorem, pisz po śladach, połącz pary, zgadnij zaszyfrowane hasło i wiele innych. Plansze są o różnym stopniu trudności. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wydrukuj je wszystkie lub tylko te, które Ci się podobają. Każdego dnia po trochu, a może jako czasoumilacz w podróży? Sprawdź, ile możesz zrobić bez podpowiedzi i pomocy "starszaków". Zdecyduj co z nimi zrobisz :)

Kreatywka na całego!

Metoda zaczerpnięta z Etno Design, ale z Twoją twórczością

No dobrze, w Pudłaku masz 3 neutralne wzory, ale stwierdziliśmy, że 3 czy 10 to zdecydowanie za mało, dlatego już teraz możesz pobrać plik kilkudziesięciu wzorów. Pobierz plik, wybierz, wydrukuj i do zobaczenia na warsztacie. Jeśli jednak chcesz coś zupełnie innego i swojego to zapytaj "wujka google" o ulubioną postać, bajkę i dodaj słowo "kolorowanka" tak pokaże Ci się mnóstwo propozycji, nie musi być super jakości, byle nie było zbyt dużo szczegółów, a linie były dość grube. Taki obrazek zapisz i wstaw do Worda, powiększ (jeśli potrzeba) na całą stronę - wydrukuj

Jak mieszamy kolory

Zobacz na obrazkach jak mieszać kolory, aby uzyskać dokładnie taki, o jakim marzysz

Gdy wybierzesz już obrazek z naszych propozycji, czy przygotujesz swoją wersję, zastanów się jakie kolory potrzebujesz, a gdy już będziesz wiedzieć to, sprawdź jak je zmiksować, ale spokojnie o tym będziemy mówić też podczas spotkania.

Nagranie ZOOM

Poniżej nagranie z Waszych warsztatów

Nagranie wykonane przez platformę zoom, dlatego nie zawsze widać prowadzącego, ale za to słychać wszystkie instrukcje :). Jeśli nie mogliście być z nami, zobaczcie jak bawili się inni.